Doprava s výpomocí

Nejsme jen řidiči

Získali jsme již několik stálých zákazníků pro autodopravu po Středočeském kraji, Praze i na větší vzdálenosti. Naší výhodou jsou rychlá domluva, kvalitní vozový park a profesionální přístup.

Na přání zákazníka

Každou zakázku autodopravy se snažíme připravit zákazníkovi na míru. Ať už se vyjíždí z hlavního města nebo jiné obce ve středních Čechách, vždy dbáme na spokojenost a co největší komfort zákazníka.

Doprava s výpomocí

Naši řidiči jsou během dopravy kdykoliv připraveni pomoci s nakládkou, vykládkou nebo čímkoliv jiným, co je zrovna během zakázky potřeba. Všichni řidiči jsou zároveň zkušenými stěhováky, takže přemístit cokoliv je pro ně hračka.

Kilometry plus čekačka

Při autodopravě s jedním řidičem účtujeme zvlášť čekací dobu a ujeté kilometry. Při využití dvou pracovníků s jedním autem už je výpočet snadný - v hodinové sazbě je čekací doba i všechny ujeté kilometry.

Sleva při opakování

Stálým zákazníkům poskytujeme pro autodopravu zajímavé slevy. Mezi naše zákazníky patří například truhláři, stavebníci, pneuservisy, či obchody se sedačkami. Uvezeme vše do velikosti našeho nákladového prostoru a hmotnosti do 2,5 tuny. Disponujeme čtyřmi vozy.

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?