Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování České Miss – Kateřina Sokolová

17. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhování České Miss – Kateřina Sokolová 

Kateřinu Sokolovou jsme stěhovali už několikrát, Kateřina je velmi šarmantní žena. Stěhování probíhalo vždy po Praze, jsme rádi že nám tato osobnost ve stěhování důvěřuje a my se budeme těšit na další spolupráci. 

Více informací o Kateřině Sokolové 

Kateřina Sokolová je česká modelka, moderátorka a držitelka titulu Miss České republiky 2013. Narodila se v Praze a svou kariéru začala jako modelka. Brzy na to se objevila na prestižních přehlídkách a získala si uznání v mnoha modelingu soutěžích. 

V roce 2013 se Kateřina zúčastnila soutěže Miss České republiky a vyhrála, což ji umožnilo reprezentovat svou zemi na mezinárodní soutěži Miss Universe. I přes to, že se umístila v semifinále, získala obrovskou popularitu a stala se jednou z nejvýraznějších osobností v České republice. 

Kateřina se později stala moderátorkou a objevila se v několika televizních pořadech. V roce 2017 se také stala tváří jedné z největších módních kampaní v České republice a získala ocenění za nejlepší módní styl. 

Kateřina Sokolová není jen krásnou tváří, ale také aktivní charitativní pracovnicí. Podporuje různé neziskové organizace, včetně organizace pomáhající lidem s Alzheimerovou chorobou a organizace bojující proti násilí na ženách. 

Její kariéra se neustále rozvíjí a Kateřina je stále jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších osobností v České republice. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?