Stěhování větších domácností a firem

Větší domácnosti

Zde využíváme 2 auta Iveco Daily o celkovém objemu 52 m3 a 4 pracovníky za 1490 Kč (bez 21% DPH) za hodinu práce. Tato cena je včetně dopravy, takže neplatíte žádné další příplatky. Mezi naše výhody patří velká variabilita dopravy, díky velikosti aut a hmotnosti do 3,5 tuny může vjíždet do center měst bez povolení, tím odpadá někdy až moc složitá administrativa s povolením vjezdu. Tato specifikace se hodí především pro větší velikosti bytu 3+1, 4+1, rodinné domy nebo celé firmy. Harmonogram stěhování Vám navrhneme individuálně dle typu vašeho stěhování. Naše služby jsou včetně balení, montáže a demontáže nábytku, při práci používáme stěhovací popruhy a další profesionální stěhovací vybavení.

Firmy

Stěhujeme velké známé firmy a instituce, ale i malé kanceláře. Realizujeme přesuny bez přerušení provozu, o víkendech, svátcích, možnost i v nočních hodinách.

Využijte naší bezplatnou návštěvu technikem, který vám vytvoří cenovou nabídku. Nasledně vám řekne, kolik budete cca potřebovat stěhovacích krabic, které vám můžeme zapůjčit zdarma. Dalé vám navrhneme harmonogram úkonů, které by při dodržení měly vytvořit rychlé a plynulé stěhování bez zbytečného stresu. Provádíme balení, montáž a demontáž nábytku dle vašeho přání, při práci používáme stěhovací popruhy a další profesionální stěhovací vybavení. Podívejte se do našich referencí, kde uvidíte některé naše reference společně s fotogalerií.

Příklad stěhování většího bytu

Vybavení kuchyně (lednice, myčka, mikrovlnná trouba, nábytek, kuchyňské potřeby), obývacího pokoje (televize, sedačka, konferenční stolek, 3x knihovna) a ložnice (manželská postel, 2x šatní skříň, komoda) a dětského pokoje (postel, skříň, komoda, stůl)

Jaká bude přibližně cena?

Stěhování většího bytu či firmy

2300 Kč/hod

Cena zahrnuje: 2x vozidlo, 4 pracovníky, ujeté kilomentry, prostoje vozidla, práci pracovníků, demontáž a montáž nábytku, balící práce, pojištění a případný odvoz nepotřebných věcí na sběrný dvůr.

Chci STĚHOVÁNÍ VĚTŠÍHO BYTU ČI FIRMY Spočítat přesně cenu

Co možná budete ke stěhování potřebovat?

Tyto produkty máme stále s sebou, stačí říci řidiči a zakoupit.

Průtažná fixační folie ruční 0,5x23m, 1,9kg

130,00 Kč/ks

Kartonová krabice 580x380x300mm

40,00 Kč/ks


Šatní krabice včetně ramínka 600x530x960mm 5VVL

200,00 Kč/ks

Lepící pásky 0,48x60m Transparent 801

10,00 Kč/ks

Bublinková folie 1x1m

13,00 Kč/m

Nezávazně poptat stěhování většího bytu či firmy

Stěhování firem

Např. stěhování firmy s 5-ti zaměstnanci


Pro naše stěhování postačí 1 auto


Celé stěhování provedou naši 2 pracovníci

Celkem zaplatíte od
5 000 Kč
cca 5 hodin

další příklady

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.