Stěhujeme hvězdu internetu Jirku Krále

Se stěhováním známých osobností už máme několik zkušeností. Další významnou osobou, kterou jsme pomohli přestěhovat, byl youtuber Jirka Král. Jeho studio a kavárna v pražském obchodním centru jsme museli vyklidit přes noc.

Stěhování youtubera Jirky Krále

Se známým a oblíbeným youtuberem Jirkou Králem jsme se domluvili velmi rychle. Naše vzájemná jednání byla efektivní a přímočará. Zadání znělo jasně: kompletně vystěhovat a přesunout do našich skladů vybavení kavárny Zetko, včetně studia.

Na realizaci akce jsme povolali šest pracovníků se třemi auty. Bylo nutné část nábytku demontovat, vše pečlivě obalit a přenést poměrně dlouhou chodbou k autům. Po rozdělení úkolů jsme se dali do práce a vše rychle ubíhalo.

Focení stěhováků a Jirky Krále

Nakonec zbyl i čas na pár fotek s Jirkou Králem, který ochotně pózoval a působil velmi příjemným a skromným dojmem. Přitom má za sebou na výsost úspěšnou kariéru youtubera. Od roku 2012 do roku 2018 natočil více jak tisíc videí a dnes, téměř dva roky po ukončení své činnosti, má jeho kanál přes milion odběratelů.

Jsme vděční, že tak významná osobnost českého showbyznysu, si vybrala pro realizaci svého stěhování naši firmu. Podle slov Jirky Krále věříme, že jsme důvěru v nás vloženou nezklamali. Celé stěhování bylo realizováno za necelých sedm hodin a ačkoliv jsme šli všichni spát v pozdních nočních hodinách, usínali jsme s pocitem dobře odvedené práce.

Reference na stěhování

"Profigroup pro nás zařizoval vyklízení Zetka v OD Kotva. Postarali se jak o částečnou demolici a demontáž, tak o následný převoz a uskladnění našeho vybavení. Musím vyzdvihnout profesionalitu zaměstnanců, nic pro ně nebyl problém - ani naše prosba, jestli by zvládli demontovat i nahrávací studio plné techniky. Navíc jsou opravdu ochotní a časově flexibilní, což jsme vzhledem k tomu, že Zetko bylo skrz otevírací dobu OD nutné stěhovat v pozdních hodinách, velmi ocenili. Chlapi to stihli za jednu noc, velký dík za to!" napsal nám Jirka Král.
 
Pokud byste také chtěli, aby vás stěhovala parta, která má za sebou úspěšnou realizaci stěhování Jirky Krále i dalších známých osobností, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou. Obratem vám sdělíme nezávaznou cenovou nabídku.
Stěhování-Jirka Král
Stěhování, skladování - Profigroup
Stěhování youtubera Jirky Krále

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.