Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování kanceláří Praha

10. 12. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhujeme po Praze kanceláře i celé administrativní budovy. Ke stěhování používáme popruhy, rudly a kvalitní obalový materiál. Přestěhujeme i vaši kancelář.

Stěhování Praha 6

V nedávné době jsme realizovali několik stěhování v Praze 6, konkrétně v Řepích a Stodůlkách. Kanceláře byly v obou případech dobře dostupné z ulice. Stěhování kanceláří tak bylo plynulé a rychle uteklo.

Při stěhování jsme museli demontovat větší skříně, se kterými by se nedalo v kuse manipulovat. Jelikož na stěhování bylo více pracovníků, i během demontáže práce stále ubíhala a nábytek z kanceláří ubýval.

Převoz po Praze byl bez problémů. Naši řidiči využívají chytré aplikace, které jim poradí nejlépe průjezdnou trasu, a tak zákazníci neplatí žádné zbytečné prostoje způsobené dopravou.

Cena přestěhování kanceláře

Cena za stěhování kanceláří se stanovuje individuálně. Podle množství pracovních míst, velikosti kanceláře a zejména množství nábytku i drobných věcí (šanonů, kancelářských potřeb...).

Stěhování kanceláře v Praze-Řepy stálo zákazníka osm tisíc korun, stěhování kanceláře ve Stodůlkách pak bylo náročnější, s větším množstvím pracovníků a s větším přejezdem a zákazník platil sedmnáct tisíc korun.

Vždy se vychází z množství strávených hodin na zakázce, včetně manipulačních jízd a z množství spotřebovaného obalového materiálu.

Reference našich zákazníků

Zpětná vazba je pro nás velmi cenná. Neustále se snažíme stěhování zkvalitňovat. Podle referencí našich zákazníků stěhování opravdu umíme.

"Važte si kluků, které u vás máte. V dnešní době je velmi vzácné mít kvalitní pracanty, a ty vy opravdu máte. Stěhování s Profigroup partou bylo bez problémů. Chlapi byli vstřícní, ochotní a svou práci odvedli kvalitně. Děkuji," znělo v hodnocení pana Petra po stěhování jeho kanceláří ze Stodůlek do centra Prahy.

"Člověk by neřekl, co má věcí, dokud se nestěhuje. Myslel jsem si, že bude stěhování hračka a že se přestěhuji svépomocí. Ale když se mi začaly v kanceláři kupit krabice se šanony a ještě zdaleka jsem nebyl u konce s balením, rozhodl jsem se využít firmy na stěhování. Dnes určitě nelituji. Stěhováci byli sehraní a tak rychle jako oni bych se určitě přestěhovat nedokázal. Děkuji za pomoc, budu vás všude doporučovat," poslal nám svou referenci pan Tomáš, jehož firmu jsme přestěhovali z Řep do Berouna.

Zavolejte si o informace ke stěhování

Říká se, že za zeptání nic nedáš. Zeptejte se i vy. Na váš dotaz vám podáme co nejvíce informací a nastíníme cenovou nabídku.

Přidejte se k řadě spokojených zákazníků. Kromě stěhování dělá Profigroup také vyklízení, skladování a autodopravu.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?