Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování v Praze: ušetřete si náklady na minimum

29. 05. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Profigroup

Stěhujete se s omezeným rozpočtem? Podívejte se, kolik můžete těmito jednoduchými triky ušetřit za stěhování v Praze a okolí! Náš tým stěhováků z PROFIGROUP pro vás připravil užitečné rady, jak se přestěhovat za co nejméně peněz nejen v Praze!

Stěhování snadno a rychle

Stěhování je nedílnou součástí života. Někoho potká za život jen jednou, někteří jsou jak stěhovaví ptáci. Hned po základní škole se stěhují na internát, po internátu na vysokoškolskou kolej a z koleje do prvního malého bytu. Netrvá dlouho a začne další vlna stěhování. Buď za prací nebo do většího kvůli rodině. V každém případě jde o proces, který může vyvolávat nervozitu a stres. Přece jen, zabalit všechno do pár krabic a odvést na novou adresu, není jen tak!  

Naštěstí, i když stěhování nemusí být pro nikoho snadné, existuje několik způsobů, jak zabalit a vybalit rychleji, snížit množství práce a nakonec celý proces o něco usnadnit. Zdá se vám to jako pohádka?  Vyzkoušejte naše nejlepší tipy pro balení a stěhování a objevte kreativní způsoby, jak vylepšit celý proces.

Jak se pohybovat: příprava

Nejlepší způsob, jak se sbalit na stěhování, je začít co nejdříve. Než se tedy dostaneme k tipům a trikům na balení, zde je několik stěhovacích tipů našich stěhováků z PROFIGROUP, které vám pomohou začít tím nejlepším způsobem.

Zajistěte si profesionální logistiku

Pouhé pomyšlení na všechny úkoly spojené s přesunem může způsobit, že se budete cítit pod tlakem, stresem a nepříjemným napětím.

Je toho totiž nutné stihnout opravdu hodně. Naštěstí vám se stěhováním krabic a nábytku pomohou naši stěhováci. Domluvte si termín nezávazné konzultace s naším technikem přímo u vás doma a domluvte si s ním své požadavky. Pomůžeme vám zabalit vybrané kusy nábytku nebo vám přestěhujeme celou domácnost na klíč nebo vám pomůžeme pouze odnosit a přestěhovat krabice a již zabalený nábytek.

Náš technik vám připraví plán stěhování a cenovou kalkulaci, která bude od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik za stěhování zaplatíte! A cena se nenavýší ani o korunu. Protože se blíží nejoblíbenější čas stěhování, doporučujeme si u našich stěhováků z PROFIGROUP vybrat termín co nejdříve!

Vytvořte stěhovací kontrolní seznam

Jakmile si najmete stěhováky, zjistěte, co je třeba udělat dál. Můžete použít náš stěhovací plán od technika z PROFIGROUP nebo si vytvořit svůj vlastní, ale budete potřebovat nějaký seznam, který vás provede celým procesem a dovede vás až ke dni stěhování. Hotové úkoly si pyšně odškrtněte. Nové úkoly nezapomeňte poznamenat. Je důležité zůstat po celou dobu stěhování organizovaný.  

Co budete muset udělat, závisí na vašich okolnostech, ale obvykle budete muset převést nebo zrušit služby ve vašem starém domě a nastavit služby v novém domově. Pokud potřebujete najít nové poskytovatele zdravotní péče, přesuňte své lékařské záznamy. Stěhujete se s domácími mazlíčky? Vezměte si od svého veterináře záznamy lékařských prohlídek a nechte si předepsat pravidelně užívané léky, abyste měli dostatečnou zásobu do doby, než najdete na nové adrese nového veterináře. Pokud se vaše děti stěhují do nové čtvrti, informujte školu o stěhování a v nové čtvrti vyberte s dětmi ideální školu.  

Nastavte si rozpočet

Stěhování se může prodražit a nechcete skončit s prázdným rodinným rozpočtem. Využijte naši online kalkulačku a zjistěte si předběžně, kolik vás stěhování s PROFIGROUP bude stát. S námi ušetříte až 30 % nákladů oproti stěhování svépomocí. Ušetříme vám totiž za pronájem dodávky, odměnu za pomoc od přátel i za pohonné hmoty.

Naplánujte si obalové zásoby

Náš technik vám spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. S námi nemusíte kupovat krabice, boxy, obalový materiál, lepící pásku ani popisovače. Vše vám zdarma půjčíme. Ušetříme vám tak mnoho finančních výdajů i času spojeného s nákupem.

Zbavte se věcí

Není nic lepšího, než do nového stěhovat pouze to, co skutečně potřebujete a co používáte. Stěhování je ideální čas na to, zbavit se veškerého nevyhovujícího oblečení, nepotřebných darů nebo nevzhledných kusů nábytku. Vše, co nechcete, vyhoďte nebo darujte. Ušetříte si tak peníze, čas i velkou práci při balení a následném vybalení.

Projděte si své věci místnost po místnosti

Otevřete skříně. Nevynechejte žádné zásuvky. Udělejte si představu o tom, kolik toho máte, a poznamenejte si, co můžete vyřadit. Udělejte si inventuru, co všechno (ne)chcete stěhovat.

Udělejte úklid ve skříni

Máte ve svém šatníku něco, co vám nesedí, vyšlo z módy nebo jste na sobě neměli déle jak rok, zbavte se toho.

Domluvte se na vyzvednutí daru

Pokud víte, že budete darovat velké předměty, jako je nábytek a koberce, naplánujte si jejich vyzvednutí předem, abyste si mohli být jisti, že se jich opravdu zbavíte.

Zvažte krátkodobé skladování

Pokud existují nějaké položky, kterých se zatím nemůžete zbavit, uskladněte si je do našich moderních skladů nebo skladovacího kontejneru. Nabízíme nejvýhodnější krátkodobý i dlouhodobý pronájem skladu.

Jak na nejvýhodnější stěhování v Praze

Zavolejte si s předstihem do naší pobočky PROFIGROUP a vyberte si s technikem termín stěhování podle vašich potřeb. V dohodnutý čas k vám přijede tým stěhováků, kteří se postarají o bezpečné stěhování vašich věcí. Naši stěhováci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, používají kvalitní obalový materiál a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. Podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování v Praze v nedávné době pomohli a rezervujte si u nás termín co nejrychleji!

 

keyboard_return Zpět na Ceník stěhování Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?