Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Nejlevnější vyklizení kanceláří v Praze a okolí

03. 06. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 5 minut
Profigroup

Hledáte pěkný reprezentativní prostor pro vaši kancelář? Pokud jste našli lukrativní prostory pro vaše podnikání, kde je však potřeba prostor vyklidit, obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Zajišťujeme nejlevnější vyklízení v Praze.

Vyklízení kanceláří

Kancelářské prostory výrazně ovlivňují vaše podnikání. Ten, kdo chce být ve svém podnikání úspěšný, potřebuje mít prostorné, reprezentativní kanceláře na lukrativní adrese. Jedině pěkně zrekonstruovaná, upravená kancelář na prestižní adrese ve vašich obchodních partnerech a klientech vyvolá pocit důvěry a prestiže, čímž získáte mnohem lepší obchodní postavení i zakázky.

Je tedy výhodné přestěhovat vaši firmu ze stávající adresy na lepší. Pokud i vy chcete svůj byznys nadále rozvíjet, je nejvyšší čas, poohlédnout se po lepších komerčních prostorech pro vaše podnikání.

Vyhlédli jste si přesně takové prostory, které odpovídají oboru vašeho podnikání i vašich obchodních cílů? Nečekejte a co nejdříve podepište rezervační smlouvu s vaším realitním makléřem.

Je třeba komerční prostor vyklidit?

Není žádným překvapením, že se musí mnohé komerční prostory vyklidit od vybavení po předchozích majitelích. Pokud jste si i vy vyhlédli prostor pro vaši kancelář nebo obchod a zůstaly zde kusy nábytku, vybavení, zboží, výrobky či materiál po předchozích majitelích, nedělejte si starosti, jak tyto věci všechny vyklidíte.

Objednejte si nejvýhodnější vyklízení komerčních prostor v Praze od PROFIGROUP! Jsme specialisté nejen na stěhování a skladování, ale také na vyklízení. Svým klientům nabízíme vyklízení na klíč, nebo vyklízení vybraných částí nemovitosti či vybraného vybavení. Je něco, co bude chtít ponechat, nechat uskladnit nebo přestěhovat na jinou adresu? Své požadavky domluvte s naším technikem přímo na místě. Stačí si s technikem od PROFIGROUP domluvit nezávaznou schůzku na místě, které má být vyklizeno. A domluvit s ním vše, co od vyklízení požadujete. Budete chtít vyklidit jen určitou část prostoru? Nebo rovnou vyklidit celý prostor i s přilehlými nemovitostmi či zahradou či nádvořím? Všechny vaše požadavky si technik poznamená a na základě zjištěných informací si připraví plán vyklízení, časový harmonogram a na závěr spočítá cenovou kalkulaci.

Kolik stojí vyklízení komerčních prostor?

Náš technik přímo u vás na místě spočítá množství obalového materiálu, vybere dostatečně velké stěhovací auto a vybere zkušený tým stěhováků, který má s vyklízením podobných prostor těm vašim zkušenosti. Na základě zjištěného množství věcí, které se mají vyklidit, připraví cenovou nabídku, která je od této chvíle neměnná. S námi máte jistotu, že za vyklízení nezaplatíte ani o korunu navíc!

Jak vyklízíme?

V dohodnutý čas k vám pošleme tým zkušených stěhováků, který si s sebou přiveze obalový materiál i stěhovací pomůcky. Pustí se do vyklízení dle předem domluveného harmonogramu. Vyklidí vše, co je zapsáno a pokud jste měli požadavky na skladování či stěhování, vybrané věci odvezou na místo určení.

Vyklízíme kancelářský nábytek

Nábytek je nejčastější vybavení kanceláří, které je třeba vyklidit. Naši stěhováci mají bohaté zkušenosti s vyklízením kancelářských stolů, kancelářských skříněk, regálů, archivů apod. Veškerý kancelářský nábytek vyneseme, naložíme do stěhovacího vozu a odvezeme do sběrného dvora pro ekologickou likvidaci.

Vyklízíme elektroniku

Nedílnou součástí každé kanceláře je elektronika. Bez tiskárny, kávovaru, routerů, skenerů aj. si dnešní kancelář dovedeme jen těžko představit. Všechnu elektroniku vyklidíme a odvezeme do sběrného dvora pro ekologickou likvidaci.  

Vyklízíme další vybavení kanceláří

Kanceláře jsou kromě kancelářského nábytku a elektroniky vybavené také dalším vybavením, jako jsou archivy, trezory a těžké kovové skříně. S vyklízením těžkého vybavení mají naši stěhováci z PROFIGOUP bohaté zkušenosti. Vyklidíme archivy i trezory z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst bez navýšení ceny.

Vyklízíme o víkendech a svátcích

Je důležité, aby vaše firma prosperovala. Proto je ideální naplánovat vyklízení prostoru tak, aby se nenarušil chod vaší provozovny. Pokud potřebujete pomoci s vyklízením, domluvte si termín s naším technikem tak, abyste nemuseli provoz zavírat. Vyklízíme ve večerních a nočních hodinách i o víkendech a svátcích bez navýšení ceny. Podívejte se na naše reference, komu jsme při vyklízení v Praze v nedávné době pomohli a rezervujte si co nejdříve termín.

keyboard_return Zpět na Ceník vyklízení Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?