Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Vyklízení firem Praha

Vyklízení větších domácností a firem

Vyklízení větší domácnosti

Pro vyklízení větších domácností využíváme 2 auta VW LT a Iveco Daily o celkovém objemu 42m3 a 3 pracovníky za 1150,-Kč bez 21% DPH za hodinu práce (+ každý další pracovník 150,-Kč). Tato cena je včetně dopravy, takže neplatíte žádné další příplatky za ujeté km. Mezi naše výhody patří velká variabilita dopravy, díky velikosti aut a hmotnosti do 3,5 tuny můžeme vyjíždět do center měst bez povolení, tím odpadá někdy až moc složitá administrativa s povolením vjezdu. Tato specifikace se hodí především pro vyklízení větších bytů o velikosti 3+1, 4+1, rodinných domů a větších firem. Harmonogram prací Vám navrhneme individuálně dle typu vašeho vyklízení.

Vyklízení firem

Vyklízíme nejen velké  firmy a instituce, ale i malé kanceláře, realizujeme práce bez přerušení provozu, o víkendech, svátcích,  dále i s možností v nočních hodinách.

Využijte naší bezplatnou návštěvu technikem, který vám vytvoří cenovou nabídku. Následně vám navrhneme harmonogram úkonů, které by při dodržení měli vytvořit rychlé a plynulé vyklízení bez zbytečného stresu. Při práci používáme profesionální vybavení. Podívejte se do našich referencí, kde můžete vidět spokojenost od našich dokončených zakázek.

Příklad většího vyklízení

Vybavení kuchyně (lednice, myčka, mikrovlnná trouba, nábytek, kuchyňské potřeby), obývacího pokoje (televize, sedačka, konferenční stolek, 3x knihovna) a ložnice (manželská postel, 2x šatní skříň, komoda) a dětského pokoje (postel, skříň, komoda, stůl).

Jaká bude přibližně cena?

Typ Popis Cena
Vyklizení větší domácnosti a firem Vyklizení větší domácnosti a firem Cena zahrnuje: 2x vozidlo, 3 pracovníky, ujeté kilometry, prostoje vozidla, práci pracovníka, demontáž nábytku, odvoz nepotřebných věcí na sběrný dvůr nebo na skládku. 1 150 /hod
Poptejte vyklizení větší domácnosti a firem

Pomáháme vám šetřit čas i peníze při vyklízení

 • Vyklízení bytu - malé Byt 1+1 / 24m2
  úspora 1 365 Kč
  Hodnocení 5/5 1 zákaznické hodnocení
  Vyklízení bytu Praha - malé
  5 915 Kč 4 550
 • Vyklízení bytu - střední Byt 3+1 / 83m2
  úspora 5 323 Kč
  Hodnocení 5/5 1 zákaznické hodnocení
  Vyklízení bytu Praha - střední
  23 067 Kč 17 744
 • Vyklízení firmy - malé Firma / 105m2
  úspora 3 015 Kč
  Hodnocení 5/5 1 zákaznické hodnocení
  Vyklízení kanceláře Praha - malé
  13 065 Kč 10 050
* Veškeré uvedené příklady stěhování vycházejí z námi realizovaných vyklízení v období 02/2023 - 04/2023 a odpovídají fakturovaným položkám v plném rozsahu. Velikosti úspor vychází z doložených konkurenčních nabídek jednotlivými zákazníky.
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?