Dezinfekce Ozonem

Naše společnost Profigroup Plus s.r.o. nabízí domácnostem, firmám i jednotlivcům jako první ve svém oboru zcela jedinečnou službu - ozonizaci prostor. Zajistíme pro vás dokonalé vyčištění prostoru od veškerých bakterií, virů, plísní a alergenů v ovzduší. Čistíme auta, byty, domy, čekárny, vlaky a další.

Nechali jste zaměstnance doma, kvůli koronaviru? Využijte této doby epidemie a nechte vyčistit své prostory!

K dispozici máme skvělý stroj o síle 1,5x až 5x vyšší než mají UV paprsky. Díky tomu zajistíme likvidaci veškerých pachů v místnosti, autě nebo jakémkoliv jiném uzavřeném prostoru. 

- Převáželi jste psa, kočku nebo jiného domácího mazlíčka a zůstal vám v autě nepříjemný zápach? Žádný problém! Zavolejte nás a my za pár minut zbavíme vaše auto všech pachů i dalších bakterií a virů. 

- Koupili jste si byt, kde bydleli kuřáci a nemůžete se zbavit zápachu z cigaret? Náš přístroj umí i tohle! 

- Pohádali jste se v kanceláři a potřebujete pročistit vzduch? Ne, od negativních emocí zatím vzduch čistit neumíme. Ale kdo ví? Třeba Vám nádech v čerstvém prostředí pomůže v pracovním prostředí podívat se na věci s "čistou hlavou" 

Ozonové čištění je nejnovější technologií v oblasti dezinfekce. Ozon je jednou z nejsilnějších přírodních dezinfekčních a oxidačních činidel a jeho účinnost se využívá v řadě oborů, speciálně ve zdravotnictví.

Ozonu neodolá žádná bakterie nebo virus. 

Ačkoliv je ozonizace prostor velmi účinná, celý proces je zcela nehlučný, a tak můžete například pracovat ve vedlejší kanceláři, zatímco u kolegy probíhá ozonizace. Cena a délka procesu závisí na velikosti ozonizovaných prostor. U zakázek na území Prahy neúčtujeme cestovné!  

Kontaktujte nás s Vaší poptávkou na tel. č. 776 000 776 nebo mailu info@profigroup.cz. Rádi za Vámi přijedeme a vyčistíme Váš pracovní, či soukromý prostor od všech bakterií a virů.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.