Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Naše společnost Profigroup Plus s.r.o. nabízí domácnostem, firmám i jednotlivcům jako první ve svém oboru zcela jedinečnou službu - ozonizaci prostor. Ať už jste našimi zákazníky pro stěhování, či vyklízení nebo ne, zajistíme pro vás dokonalé vyčištění prostoru od veškerých bakterií, virů, plísní a alergenů v ovzduší.

K dispozici máme skvělý stroj o síle 1,5x až 5x vyšší než mají UV paprsky. Díky tomu zajistíme likvidaci veškerých pachů v místnosti, autě nebo jakémkoliv jiném uzavřeném prostoru.

- Převáželi jste psa, kočku nebo jiného domácího mazlíčka a zůstal vám v autě nepříjemný zápach? Žádný problém! Zavolejte nás a my za pár minut zbavíme vaše auto všech pachů i dalších bakterií a virů.

- Koupili jste si byt, kde bydleli kuřáci a nemůžete se zbavit zápachu z cigaret? Náš přístroj umí i tohle!

- Pohádali jste se v kanceláři a potřebujete pročistit vzduch? Ne, od negativních emocí zatím vzduch čistit neumíme. Ale kdo ví? Třeba Vám nádech v čerstvém prostředí pomůže v pracovním prostředí podívat se na věci s "čistou hlavou"

Ozonové čištění je nejnovější technologií v oblasti dezinfekce. Ozon je jednou z nejsilnějších přírodních dezinfekčních a oxidačních činidel a jeho účinnost se využívá v řadě oborů, speciálně ve zdravotnictví.

Ozonu neodolá žádná bakterie nebo virus.

Ačkoliv je ozonizace prostor velmi účinná, celý proces je zcela nehlučný, a tak můžete například pracovat ve vedlejší kanceláři, zatímco u kolegy probíhá ozonizace. Cena a délka procesu závisí na velikosti ozonizovaných prostor. U zakázek na území Prahy neúčtujeme cestovné!

Kontaktujte nás s Vaší poptávkou! Rádi za Vámi přijedeme a vyčistíme Váš pracovní, či soukromý prostor od všech bakterií a virů.

keyboard_return Zpět na Ostatní služby Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?