Jak na stěhování s domácími mazlíčky?

Máte doma čtyřnohého kamaráda a čeká vás stěhování? Pomozte mu překonat strach z nového prostředí a co nejvíce mu stěhování zpříjemněte. 

Stěhování s domácími mazlíčky

Stěhování se netýká pouze vás, ale také vašich čtyřnohých miláčků. Samozřejmě máme na mysli psy a kočky. Domácí mazlíčci jsou na tom podobně jako lidé. Mají vazby k prostředí, ve kterém žijí i k ostatním zvířatům v sousedství. Změna prostředí je i pro ně stresující záležitostí.  

Aby byla změna bydliště i pro zvířata přijatelná, je dobré začít s výběrem vhodné stěhovací firmy. Naši stěhováci z PROFIGROUP vědí, jak postupovat, pokud je v domácnosti nějaký ten čtyřnohý parťák. Celou akci zvládnou během domluveného času, bez zbytečného stresu a prodlužování. 

Před stěhováním

Dříve, než k vám přijde v dohodnutý čas náš tým stěhováků, dejte svého mazlíčka do přepravního boxu a postarejte se, aby zde měl pohodlí, vodu i jídlo. Můžete také ještě před stěhováním navštívit vašeho veterinárního lékaře a opatřit vašemu miláčkovy nějaké léky na uklidnění, které mu pomohou stěhování lépe zvládnout. To v případě, pokud zvíře není zvyklé na dlouhé cesty autem nebo bývá při nestandardních situacích vystrašené. 

Po stěhování

Ze všeho nejdříve po stěhování nechte svého čtyřnohého miláčka seznámit s novým prostředím. Ukažte mu, kde má svůj pelech, jídlo a pití. Nechte jej volně pobíhat, zatímco vy budete vybalovat věci. Pak vezměte psa na procházku a seznamte ho s okolím. Nejdříve dělejte malé okruhy kolem domu, později procházky prodlužujte. 

Aklimatizace

Nechte svého mazlíčka, aklimatizovat se. Nejlepší věc, kterou můžete udělat pro svého milovaného domácího mazlíčka poté, co jste se přestěhovali do nového domova, je poskytnout mu dostatek času, aby se správně přizpůsobili novému prostředí. Dávejte na něj pozor zvláště na procházkách, aby se neztratil. 

Přestěhujte se snadno

Abychom vám ušetřili co možná nejvíce práce se stěhováním, zavolejte si s předstihem náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Podívejte se na naše reference, kolika rodinám s domácími mazlíčky jsme v se stěhováním Praze a okolí pomohli. 

kvalitní stěhování
stěhování Praha
stěhování trezoru

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.