Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak přestěhovat kulečníkový stůl správným způsobem?

22. 05. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Profigroup

Stěhujete se do nového a potřebujete přestěhovat kulečníkový stůl? Podívejte se na tipy našich stěhováků z PROFIGROUP, kteří mají se stěhováním kulečníkových stolů bohaté zkušenosti!

Kulečníkový stůl a jeho správný přesun

Kulečníkový stůj je nádherným doplňkem každé domácnosti. Pokud máte k dispozici dostatečně velký prostor, který si můžete uzpůsobit pro pohodlí a hru, máte skvělou možnost, jak své volné chvíle trávit se svými přáteli a rodinou. Kulečníková herna je však vybavena kromě kulečníku také dalšími doplňky, jako je bar, pohodlná křesla nebo gauč. Všechny tyto doplňky je třeba bezpečně přestěhovat na novou adresu. 

Jenže stěhování těžkých břemen vyžaduje nejen kvalitní stěhovací pomůcky, ale také dostatek obalového materiálu a samozřejmě mnoho zkušeností. Protože právě kulečníkový stůl je vybavení domácnosti, které není až tak časté a zároveň vyžaduje zvláštní způsob stěhování. Nestěhujte svůj kulečníkový stůl svépomocí. Nechte si se stěhováním své herny pomoci od našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Specializujeme se na stěhování ve zvláštním režimu a se stěhováním křehkých předmětů mají naši stěhováci bohaté zkušenosti. Navíc jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním, díky čemuž nabízíme svým zákazníkům tu nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti. Pokud by se něco během přepravy poškodilo, jsme schopni plnit výši škody v co nejkratším termínu. S PROFIGROUP máte jistotu, že stěhování vašeho kulečníkového stolu bude probíhat bez komplikací. Podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování kulečníku v Praze pomohli a rezervujte si u nás termín stěhování co nejdříve.

Jak přestěhovat kulečníkový stůl snadno a rychle?

V tomto článku vás provedeme tím, jak přemístit kulečníkový stůl sami. Ať už měníte uspořádání své herny, stěhujete se do nového bytu nebo jednoduše jen přemisťujete svůj kulečníkový stůl z místnosti do místnosti, připravili jsme pro vás ten nejjednodušší seznam toho, na co nezapomenout

Jak těžký je kulečníkový stůl?

Průměrný kulečníkový stůl obvykle váží 500 kg, přičemž hmotnost kulečníkového stolu turnajové velikosti se může pohybovat i kolem 1 100 kg. Kromě toho standardní kulečníkový stůl měří přibližně 270 cm na délku a tloušťka dřeva určuje asi 70 % hmotnosti stolu. Velikost a váha určuje obtížnost stěhování

Cena přesunu kulečníkového stolu

V průměru může stěhování kulečníkového stolu stát poměrně vysokou částku, závislosti na různých faktorech, jako je vzdálenost přesunu, složitost úkolu a doplňkové služby, jako je demontáž a opětovná montáž. To platí především u stěhovacích firem, které nemají se stěhováním kulečníkových stolů velké zkušenosti. Náš tým stěhováků se postará o nejbezpečnější způsob stěhování vašeho kulečníkového stolu.

Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si nezávaznou schůzku s naším technikem. Ten se přijede k vám domů na kulečníkový stůl podívat. Přeměří si prostory, kudy bude nejjednodušší kulečníkový stůl přestěhovat, změří si velikost stolu a prohlédne si jej, do jaké míry bude možné stůl rozebrat. Následně spočítá cenovou kalkulaci na stěhování kulečníkového stolu, která bude od této chvíle neměnná. S námi budete mít jistotu, že se cena za stěhování kulečníkového stolu během prací nezmění. Navíc s vámi náš technik projde celou vaši domácnost a domluví s vámi vaše další požadavky na stěhování. Můžeme vám pomoci zabalit a přestěhovat nejen kulečníkový stůl, ale také jiné vybavení vaší domácnosti. Nebo vás přestěhujeme na klíč. Záleží na vašich požadavcích, do jaké míry budete chtít od našich stěhováků pomoci.

Jak přesunout kulečníkový stůl: 7 základních kroků

1. Shromážděte potřebné nástroje a zásoby

Před přepravou kulečníkového stolu si pořiďte kvalitní stěhovací pomůcky a obalový materiál. Pokud se rozhodnete pro stěhování svépomocí, náklady na nákup těchto pomůcek se vám prodraží. Domluvte si stěhování u PROFIGROUP. Náš tým vám přestěhuje váš kulečníkový stůl bez starostí a s pojistkou odpovědnosti. Navíc vlastníme kvalitní stěhovací pomůcky i obalový materiál, takže vám ušetříme nejen fyzickou námahu, ale také hodně výdajů spojených s nákupem obalového materiálu. A co nesmí chybět při stěhování kulečníkového stolu? Určitě se neobejdete bez dek, stěhovacích koleček, bublinkové folie, lepicí pásky, fixační folie a stěhovacích popruhů.

2. Najděte správnou přepravu kulečníkového stolu

Ujistěte se, že máte přístup k vhodnému vozidlu pro přepravu vašeho kulečníkového stolu. Pro velikost a váhu stolu je obvykle potřeba prostorný nákladní automobil nebo dodávka. Ujistěte se, že je vozidlo v dobrém stavu a je vybaveno upínacími popruhy pro zajištění stolu během přepravy. Náš tým disponuje speciálně upravenými stěhovacími vozy, které umožňují přepravu křehkých věcí. S námi bude váš stůl v naprostém bezpečí!

3. Změřte odpovídající výstupy

Před přemístěním kulečníkového stolu změřte všechny dveře, chodby a schodiště, kterými musí stůl projít. Ujistěte se, že rozměry stolu umožňují hladký výstup a vstup na aktuální i cílové umístění. Tento krok pomáhá předcházet neočekávaným překážkám během přesunu.

4. Demontujte kulečníkový stůl

Abyste zůstali v bezpečí a předešli poškození kulečníkového stolu, před demontáží kulečníkového stolu jej rozeberte .

5. Zakryjte a zabalte všechny díly

Chraňte demontované díly tím, že je bezpečně zabalíte do igelitového sáčku, který přilepíte do spodní části kulečníkového stolu.

6. Přepravte kulečníkový stůl

Pomocí vámi zvoleného vozidla a stěhovacího zařízení opatrně naložte kulečníkový stůl a jeho součásti. Vše zajistěte pomocí popruhů nebo stahovacích pásků, abyste zabránili posunutí během přepravy. Jezděte opatrně, zejména při projíždění zatáček nebo hrbolů na silnici.

7. Znovu sestavte kulečníkový stůl

Po přestěhování na novou adresu začněte proces zpětné montáže v opačném pořadí než při demontáži.

 

 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?