Jak se snadno přestěhovat v Praze

Stěhování s sebou přináší nejrůznější úskalí. Jak postupovat, aby se ze stěhování nestal doma chaos a co všechno budete pro jednoduché stěhování potřebovat? Zeptej se našich stěhováků z PROFIGROUP. 

Stěhování snadno a rychle? Jde to!

Stěhování středně velkého bytu, rodinného domu, chaty či chalupy vyžaduje systém a mnoho zkušeností. Bez toho by se mohlo stěhování rychle zvrtnout v situaci, kde nebudete vědět, ani kde máte hrníček na kávu. Pokud nemáte se stěhováním žádné zkušenosti, naši stěhováci z PROFIGROUP doporučují včas zajistit pomoc od specialistů.

Proč si objednat PROFIGROUP

Stěhování v Praze a okolí zajišťuje celá řada stěhovacích firem. Obrátit se však na opravdové specialisty v oboru je sázka na jistotu, že vám během stěhování půjčí veškerý obalový materiál, včetně krabic a štítků na popisky. Naše firma PROFIGROUP se specializuje na stěhování rodinných domů, bytů i firem již řadu let a se stěhováním máme bohaté zkušenosti. Víme, na co si dát během stěhování pozor a jsme jištěni pojistkou odpovědnosti. 

Co budete během stěhování potřebovat?

  • Stěhovací krabice, pytle, plastové boxy
  • Popruhy a háky
  • Gumové upínače, stahovací pásy
  • Molitanové podložky
  • Rudl, transportní podložka s kolečky
  • Popisovače, lepicí štítky a pásky
  • Krabice, tašky, pytle

Jak přestěhovat nábytek

Stěhujete-li větší nerozložené kusy nábytku včetně pohovek, budete potřebovat dostatečně velké auto. Pokud řešíte stěhování svépomocí, v každém větším městě obvykle existuje možnost krátkodobého pronájmu dodávky nebo přívěsného vozíku. U této varianty však doporučujeme předem změřit ty nejrozměrnější kusy nábytku. Abyste bezpečně a co nejvíce věcí odvezli najednou a ušetřili za dopravu, doporučujeme objednat si stěhovací vůz od našich stěhováků z PROFIGROUP. Rezervujte si u nás termín v diáři a my vám přistavíme dostatečně velký vůz, do kterého vložíte i velké piano nebo vestavné šatní skříně. Podívejte se na naše reference, komu jsme se stěhováním pomohli.

Co potřebujete pro stěhování Co potřebujete pro stěhování
Jak se snadno přestěhovat Jak se snadno přestěhovat
Stěhování snadno a levně Stěhování snadno a levně

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.