Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Jak stěhujeme celebrity a miliardáře

17. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Jak stěhujeme celebrity a miliardáře

Při stěhování celebrit a miliardářů se kladou zvláštní nároky na diskrétnost, rychlost a kvalitu práce. Tyto osobnosti totiž obvykle vlastní luxusní nemovitosti s drahým nábytkem, uměleckými díly a mnoha dalšími hodnotnými věcmi. Zároveň mají většinou velmi nabitý diář a nemohou si dovolit ztrácet čas čekáním na stěhovací firmu. 

Z tohoto důvodu se často spoléhají na stěhovací firmy s dlouholetou zkušeností a dobrými referencemi. Tyto firmy jsou obvykle specializované na stěhování luxusních nemovitostí a disponují speciálními technologiemi a materiály pro bezpečné a rychlé stěhování. Firma PROFIGROUP toto vše splňuje, a navíc přidává vyklízecí a skladovací služby. 

Pro celebrity a miliardáře je také důležité, aby se stěhování konalo s co nejmenší možnou pozorností okolí. Proto se stěhovací firma snaží minimalizovat hluk a rušení, například tím, že používá speciální zařízení pro přesun těžkých předmětů nebo se snaží stěhování uskutečnit v nočních hodinách. Toto vše řešíme se zákazníky individuálně

Další důležitou součástí stěhování pro celebrity a miliardáře je zabezpečení drahých a hodnotných věcí. Ty jsou pečlivě baleny a přepravovány v speciálních kontejnerech nebo trezorech, aby nedošlo k jejich poškození nebo ztrátě. 

Celkově lze říci, že stěhování celebrit a miliardářů je náročný proces, který vyžaduje zvláštní přístup a speciální technologie. Pokud hledáte stěhovací firmu pro vaši luxusní nemovitost, vyberte si s pečlivostí a pozorně si přečtěte reference a recenze od předchozích zákazníků. 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?