Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Levnější neznamená vždy lepší

05. 10. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty
nejlepší stěhování

Důležitým faktorem pro rozhodnutí, jakou firmu na stěhování si vybrat, jsou zajisté peníze. Zákazníci se naučili oslovit více firem, což je určitě chválihodné. Co však ještě mnozí neumějí, vybírat podle opravdu důležitých kritérií.

Stěhování za levno

Pro zákazníky zůstává při jejich rozhodování na prvním místě celková cena stěhování. Ve většině případů je však toto kritérium zároveň i posledním.

Ke správnému výběru stěhovací firmy by však měla vést mnohem delší cesta. Seřadit firmy pouze podle ceny se totiž nakonec nemusí vyplatit.

Dá se totiž očekávat, že nízká cena bude kompenzována i nízkou kvalitou služeb. Zákazník pak sice může zaplatit o pár stovek nebo tisíc korun méně, ale riskuje, že některé práce si bude muset zajistit nebo dodělat sám.

Získejte konečnou cenu

Doporučujeme, abyste před stěhováním zjistili, jaký rozsah prací vám bude vykonán za uvedenou cenu. Zda nabídnutá cena je již konečná (s oblibou se uvádí bez DPH) nebo budou účtovány příplatky za patra, kilometry, obalování, demontáž či rozmístění nábytku.

Při ideálním průběhu stěhování má zákazník na starosti pouze dohled. Nemusí nic balit a už vůbec ne nosit!

Profigroup je tu pro Vás

Firma Profigroup si velice zakládá na profesionálním vystupování svých pracovníků, jednotné ústroji a používání kvalitních pomůcek.

Ke každému stěhování máme k dispozici dostatek obalového materiálu a nářadí. Jsme na českém trhu od roku 2005. Naši pracovníci jsou proškolení a ověření.

Garantujeme, že za vynaložené peníze získáte nadstandardní kvalitu. Naši zákazníci se k nám vracejí, což je pro nás nejcennější zpětnou vazbou.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?