Nejčastější chyby při stěhování

Stěhujete se? Přečtěte si náš následující článek a vyhněte se chybám, ke kterým se často lidé při stěhování zbytečně uchylují. Naši stěhováci z PROFIGROUP ví, jak na snadné stěhování bez stresu.

Stěhování krok za krokem správným směrem

Stěhujete se a už nyní máte strach z toho, jak celá akce dopadne? Pokud se budete řídit našimi radami zkušených stěhováků z PROFIGROUP, pak můžete být naprosto v klidu, že se neobjeví žádné komplikace. Jak tedy na chytré a rychlé stěhování v Praze?

Stěhování se blíží!

Plácli jste si s makléřem, podepsali kupní nebo nájemní smlouvu a už znáte dokonce termín, kdy se můžete začít stěhovat? Pak se na tento den náležitě připravte. Změna bydliště není nic jednoduchého. 

Na balení sežeňte krabice, bublinkovou folii i praktické štítky

Není nic složitějšího, než pár dní před stěhováním začít shánět obalový materiál. Proto je dobré už několik týdnů, ideálně měsíců, začít shromažďovat kartonové krabice od banánů. To v případě, že byste se stěhovali svépomocí. Jestliže se obrátíte na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP, veškerý obalový materiál, krabice, boxy a stěhovací pomůcky vám půjčíme zcela zdarma. 

Stěhováky objednejte co nejdříve

Ačkoli je stěhovacích firem na trhu celá řada, termín stěhování rezervujte co nejdříve. Rozmyslete se, zda potřebujete objednat pouze dodávku, nebo i pracovníky, kteří vám se stěhováním pomohou. Není nic horšího, než začít shánět stěhováky den, dva předem. Rezervujte si proto termín u nás v diáři co nejdříve. Vy budete mít jistotu, že vám s krabicemi i nábytkem pomohou zkušení stěhováci, kteří jsou navíc při práci jištěni pojistkou odpovědnosti. 

Stěhování s doporučením

Milujete, když se můžete spolehnout na opravdu profesionální pomoc? Podívejte se na naše reference, kolika spokojeným zákazníkům naši stěhováci z PROFIGROUP v nedávné době pomohlo. Specializujeme se na stěhování v Praze a okolí. 

boxy k zapůjčení
stěhování kvalitně
stěhování Praha

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.