Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Plně pojištěni pro stěhování

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Plně pojištěni pro stěhování

Firma PROFIGROUP je pojištěná u společnosti Generali Česká pojišťovna a to na stěhování po budově a stěhování při přepravě. Dále někteří naši zaměstnanci mají individuální pojistku na ,,blbost“. 

Pojištění je velmi důležité pro firmy, které přepravují a stěhují své zboží a majetek. Při stěhování a dopravě se může totiž snadno stát, že dochází k poškození, ztrátě nebo krádeži předmětů. Pokud je firma pojištěna, může tak minimalizovat finanční ztráty spojené s těmito riziky.  

Pojištění by mělo být uzavřeno s důvěryhodnou pojišťovnou, která je specializovaná na pojištění přepravy a stěhování. Toto pojištění by mělo pokrýt veškerá rizika, která by mohla během přepravy nastat, a mělo by být uzavřeno na dostatečnou částku, aby pokrylo veškeré ztráty v případě poškození nebo ztráty zboží. 

Při uzavírání pojištění by firma měla být velmi pečlivá při stanovení hodnoty přepravovaného zboží a majetku. Pokud je hodnota zboží podhodnocena, může to vést k nedostatečnému pojištění a v případě poškození nebo ztráty zboží může firma utrpět značné finanční ztráty. Na druhé straně, pokud je hodnota zboží přehodnocena, může to znamenat, že firma platí příliš vysokou pojistnou částku. 

Při stěhování a dopravě je také důležité mít všechny přepravované předměty pečlivě označené a zaznamenat jejich počet a stav. Toto usnadní pojišťovně posouzení výše pojistného plnění v případě poškození nebo ztráty přepravovaného zboží. 

Celkově lze říci, že pojištění je pro firmy velmi důležité při stěhování a dopravě svého majetku a zboží. Pojištění by mělo být uzavřeno s důvěryhodnou pojišťovnou a mělo by být dostatečně vysoké, aby pokrylo veškeré rizika, která by mohla během přepravy nastat. Firma by měla také pečlivě označit a zaznamenat přepravované předměty, aby usnadnila posouzení výše pojistného plnění v případě poškození.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?