Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Praktický průvodce jarním stěhováním: jak si vše co nejlépe zorganizovat?

06. 03. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 7 minut
Průvodce jarním vyklízením s PROFIGROUP

Konečně je to tady. Termín stěhování se blíží! Pokud můžete, rezervujte si stěhování od PROFIGROUP co nejdříve! Jarní měsíce jsou ideální pro stěhování celé vaší domácnosti. A naši stěhováci vám prozradí, v čem je jarní stěhování lepší.

Podepište smlouvu a rezervujte termín!

Konečně je to tady. Vyhlédli jste si krásný byt či dům, který přesně odpovídá vašim představám. Prostorná kuchyň, ve které se budete moci realizovat s novými recepty, které jste se naučili na večerním kurzu vaření. Velká jídelna, do které budete moci umístit ten luxusní rozkládací stůl, u kterého budete moci sedět s rodinou i přáteli. A nakonec ten velký obývací pokoj, kde budete moci spokojeně odpočívat v zimě, zatímco v letních měsících plně využijete terasu, na kterou už si objednáváte tern ratanový nábytek, který se vám tak dlouho líbí.

Stěhování do krásné nemovitosti je sen. Sen, který si právě nyní plníte! Podepište co nejdříve veškeré náležitosti s realitním makléřem a už si rezervujte termín u našich stěhováků z PROFIGROUP. Proč? Protože s naší společností bude přesun probíhat přesně podle vašich předem stanovených požadavků. O přesun krabic a nábytku se postaráme my. Na vás bude, abyste si užili ten krásný pocit z toho, že se stěhujete do nového. Berete?

Zavolejte si technika na nezávaznou schůzku

Až budete znát alespoň přibližný termín stěhování, zavolejte si k sobě domů našeho technika a řekněte mu své přání, požadavky a představy ohledně přesunu. Technik si vše poznamená. Projde si veškeré prostory, které se týkají stěhování a na základě toho všeho si připraví plán stěhování, připraví rozpočet a sestaví cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik za stěhování zaplatíte. A ostatní peníze můžete věnovat rekonstrukci nemovitosti nebo do vybavení.

A v čem je jarní stěhování tak skvělé?

Jaro je čas změn a nových začátků. Příroda se probouzí ze zimního spánku. Květiny, nově narozená zvířata, nové lístky na stromech. Všechno na nás tak nějak dýchá čerstvou energií a silou. A tato síla a energie se promítá i do vašeho života. Jaro je zkrátka nejlepší čas na stěhování. Budete mít dobrou náladu, elán a energii. A má to i další výhody. Pokud uvažujete o prodeji svého domu, jaro je tou nejlepší volbou. Statisticky je dokázáno, že domy se na jaře prodávají nejlépe. Takže pokud se stěhovat, tak jedině na jaře! Vše proběhne mnohem rychleji a se stěhováky PROFIGROUP podle vašich představ.

Možná si říkáte, je jaro opravdu vhodná doba k pohybu? Jaké jsou výhody a nevýhody? A jste vůbec dostatečně organizovaní, abyste tohle všechno zvládli?   Nebojte se, jsme tu pro vás a také jsme vám připravili tohoto průvodce, se kterým bude balení a vše kolem jednodušší.  

Výhody stěhování na jaře

Mírné počasí

Povětrnostní podmínky od konce března do začátku června bývají příjemné a teplé. Je to ideální doba pro stěhování. Odpadá tady problém s mrazivým a nepředvídatelným počasím, kdy se střídá prudký déšť se sněhem, jako je tomu od prosince do března. A v létě je pak stěhování kvůli špičce mnohem dražší a také časově náročné, protože stěhováci jsou v tomto období hodně vytížení. Proč? Lidé totiž čekají na léto, protože děti nemusí přerušovat školní docházku a měnit školní prostředí.

Nízké náklady na stěhování

Není žádným tajemstvím, že náklady na stěhování v letním období stoupají – je to koneckonců nejrušnější období stěhování. To znamená, že můžete snadno ušetřit část svých těžce vydělaných peněz tím, že se vyhnete davu, a navíc máte zaručeno, že s PROFIGROUP ušetříte další výdaje. Jaké, o tom si napíšeme za chvíli.
 

Kvalitní stěhovací služba

Jarní měsíce si lidé často nespojí s možností stěhování. Kvůli menšímu počtu stěhování nebudou naši stěhováci plně vytíženi. Proto si budete moci vybrat termín přesně podle vašeho přání. 
 

Lepší šance prodat dům se zikem

Jaro je obecně považováno za nejlepší období pro prodej domu – každý, kdo chce koupit novou nemovitost, upřednostní dohodu na jaře. Také dům vypadá mnohem atraktivněji v jarní zeleni, krásných květinách.

Jak si co nejlépe zorganizovat jarní stěhování

  • Rezervujte si stěhovací firmu PROFIGROUP co nejdříve.
  • Připravte si plán stěhování a nezapomeňte na přepis energií a služeb.
  • Naplánujte si přesun na brzké odpoledne, stěhování se tak stihne za světla.
  • Využijte případné školní prázdniny, pokud se stěhujete s dětmi.
  • Využijte jarní úklid na maximum, svůj dům lépe připravíte k prodeji.
  • Zbavte se všech nežádoucích věcí, ušetříte si tak spoustu času i peněz.
  • Sledujte počasí, aby vás nepřekvapil jarní deštík.

Proč je výhodné stěhování s PROFIGROUP?

Jsme tým stěhováků, působící na trhu od roku 2005. Za tuto dobu máme bohaté zkušenosti se stěhováním domácností i firem. A stěhujeme také známé osobnosti! Podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování v Praze pomohli a rezervujte si u nás termín co nejdříve.

Proč jsme nejlevnější? Disponujeme vlastními stěhovacími pomůckami, vlastními velkými stěhovacími vozy, zdarma půjčujeme obalový materiál a pracujeme o víkendech a svátcích nonstop bez příplatku. Také neúčtujeme peníze na víc za stěhování z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Díky tomu svým zákazníkům ušetříme až 30 % nákladů oproti konkurenci. A ještě vám náš technik na nezávazné schůzce nabídne akční jarní nabídku, která je velmi lákavá! Tak neváhejte a rezervujte si u nás termín stěhování co nejdříve.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?