Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Pronájem skladů pro živnostníky

26. 11. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
objednejte si sklad pro nábytek nebo krabice

Rozvíjí se vaše podnikání kupředu a potřebujete investovat do nákupu nového vybavení? Kam ale s věcmi, které nutně nepotřebujete, přesto je z důvodu dalšího využití nemůžete prodat? Řešení je jednoduché! Pronajměte si sklad v Praze!

Výhodný pronájem skladů v Praze pro začínající podnikatele

Pokud právě vy začínáte s podnikáním a potřebujete získat skladové prostory pro uložení techniky, nářadí, materiálu, nebo účetnictví, doporučujeme vám pronajmout si sklad. Jednoduchým, rychlým a cenově nejvýhodnější způsobem získáte úložné prostory, kde budou všechny vaše věci v maximálním bezpečí. Naše sklady jsou totiž monitorovány kamerovým systémem. 

Vybrat si můžete velikost skladu přímo pro vaše potřeby a není žádný problém si sklad vyměnit za větší či menší. Naše sklady PROFIGROUP jsou vybavené moderním kamerovým systémem. A jak probíhá uložení věcí do našich skladů? Jednoduše si zavolejte naše stěhováky, kteří vaše věci u vás vyzvednou, uloží ve skladu a až je budete potřebovat, přivezou vám je na místo určení. 

Udělejte si prostor v kanceláři nebo na dílně

Každý podnikatel je ze zákona povinen uchovat své daňové přiznání včetně veškerých účetních dokladů v archivu pro případ, že přijde kontrola. Jenže vaše kancelář je zároveň prostor, kde se setkáváte se svými obchodními partnery i novými klienty. Nehodí se zde mít šanony plné papírů a nevzhledné štosy papírů. Vaše kancelář musí být reprezentativní. Kam ale se všemi věcmi? Uložte je do našich skladů k pronájmu.

Objednejte si sklad právě nyní

Už si nemusíte dělat jako podnikatel starosti, kam s věcmi pro vaše podnikání. Zavolejte si naše techniky z PROFIGROUP, se kterými vyberete ideální velikost skladu. Poté si domluvíte čas vyzvednutí vašich věcí a o ostatní už se postaráme my! V našich referencích se můžete podívat, kdo aktuálně využívá pronájem skladů v Praze u nás!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?