Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhujete firmu v Praze a okolí? Ušetřete s námi až 30% nákladů!

28. 06. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Rozhodli jste se svou firmu přestěhovat na lukrativnější adresu v Praze? Objednejte si pro stěhování v Praze náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Ušetříte až 30% nákladů!

Jak probíhá nejlevnější stěhování firem v Praze?

Přemýšlíte, zda zvládnete stěhování po Praze svépomocí, za asistence svých zaměstnanců, nebo zda si na pomoc přizvat zkušenou stěhovací firmu? Ačkoliv se na první pohled může zdát, že stěhování svépomocí je levnější, není tomu tak.

Kde vzít veškerý obalový materiál, od krabic, kartonů, fixačních a bublinkových folií, přes lepenky až po nalepovací štítky? Samozřejmě je pro stěhování také potřeba kvalitní rudl a další stěhovací pomůcky, bez kterých byste mohli rychle něco rozbít nebo si přivodit úraz. A v neposlední řadě se musí zajistit také odvoz. S naší stěhovací firmou PROFIGROUP ušetříte až 30% veškerých nákladů spojených se stěhováním, a navíc vám odpadnou starosti s tím, jak odnosíte těžké krabice, nábytek a vybavení vaší firmy!

Pro stěhování firem volejte PROFIGROUP

Na stěhování kanceláře, firmy, skladu nebo jiného prostoru, se obraťte na náš tým zkušených stěhováků. V dohodnutém čase k vám pošleme našeho technika na nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Při té s technikem domluvíte vaše představy. Na základě toho technik spočítá množství obalového materiálu, vybere dostatečně velký stěhovací vůz a připraví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná.

Nemusíte zavírat!

Náš tým pracuje nonstop, včetně víkendů a svátků. Také pracujeme v kteroukoliv denní či noční dobu, bez příplatku! S námi zvládnete stěhování v době, kdy má vaše firma zavřeno. Nemusíte tak řešit ušlý zisk nebo dovolenou pro své zaměstnance!

Rezervujte si stěhování u PROFIGROUP právě teď

Podívejte se na naše reference, kolika firem jsme v nedávné době při stěhování v Praze pomohli. Také si pro předběžnou cenu můžete otevřít náš ceník, abyste věděli, kolik s námi ušetříte! Pak už stačí rezervovat termín a máte starosti se stěhováním za sebou.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?