Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhujete se? Poradíme, jak rychle zabalit byt

30. 07. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování krabic

Stěhování. Činnost, kterou nemá nikdo rád. Ale s užitečnými radami jde i stěhování velkého rodinného domu zvládnout rychle. Naši stěhováci z PROFIGROUP vám poradí, jak postupovat při balení. 

Stěhování bytu i rodinného domu snadno a rychle

Na stěhování je nejtěžší právě balení. Určitě si každý z nás chce celý proces zjednodušit a urychlit tuto nevděčnou práci. Naši stěhováci z PROFIGROUP svým klientům radí, jak se před stěhováním zabalit tak, aby i vybalování bylo následně co nejjednodušší.

Začněte se tříděním 

Obecně platí jednoduché pravidlo. Čím podrobněji roztřídíte jednotlivé věci, tím méně toho přestěhujete na novou adresu. A kdy se vám opět naskytne příležitost, zbavit se nejrůznějších "sbírek" nevhodných dárků nebo starého oblečení? Nikdy balení nezačínejte tak, že si přichystáte krabici a začnete do ní házet vše, co máte po ruce. Místo toho se na všechny kousky podívejte a to, co již nepotřebujete nebo to, co je již nějak poškozené, jednoduše vyhoďte. Vše, co už nebudete potřebovat, dejte stranou do určených krabic. Naši stěhováci zajistí přistavení kontejneru, který pak nechají vyvézt do sběrného dvora.  

Máte dostatek obalových materiálů?

Stěhování vyžaduje spoustu krabic, igelitových pytlů, papíru i izolepy. Ujistěte se, že máte dostatek obalového materiálu. Při objednání stěhování u nás vám půjčíme boxy i stěhovací krabice. S námi nemusíte utrácet peníze za obalový materiál. Stačí se domluvit s našimi techniky na konkrétním počtu krabic. Zajišťujeme stěhování v Praze a jejím okolí, neváhejte se na nás obrátit! 

Nezapomeňte každou krabici pečlivě označit 

Při balení si udělejte pečlivý seznam, co do jednotlivých krabic ukládáte. Usnadníte si pak vybalení na nové adrese. Balte jednu místnost po druhé, věci stejné skupiny dávejte k sobě. Aby se nestalo, že budete šampon hledat mezi kuchyňským nádobím. Sice budete mít možná o pár krabic víc, ale vše budete mít na svém místě. 

Objednejte si stěhování na klíč u PROFIGROUP

Nechcete se zabývat balením domácnosti? Objednejte si u nás službu stěhování na klíč. Naši stěhováci připraví vaši domácnost na stěhování, nakonec vše převezou na novou adresu, kde opět nábytek připraví na další použití a krabice odnesou do jednotlivých místností podle jejich označení. Stěhování s PROFIGROUP je snadné. Shlédněte naše reference, komu jsme se stěhováním pomohli, a obraťte se na naše techniky, kteří s vámi domluví termín stěhování!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?