Tipy pro stěhování svépomocí

Chcete se přestěhovat co nejrychleji? Pokud se budete držet základního postupu, který radí naši profesionální stěhováci z firmy PROFIGROUP, stěhování zvládnete během jediného dne. 

Stěhování svépomocí

Pokud se stěhujete svépomocí, naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP pro vás připravili seznam věcí, které je nutné pro bezproblémové stěhování v Praze i kdekoliv jinde zorganizovat. 

  • Pronájem dostatečně velké dodávky (ideálně od půjčovny dodávek, kde máte jistotu, že vůz bude v daném termínu připravený)
  • Pohonné hmoty - spočítejte si, kolik s menším stěhovacím vozem pojedete cest. Ideální varianta je pronájem stěhovacího vozu společně s řidičem od PROFIGROUP, který vám se stěhováním pomůže
  • Odměna pomocníkům - ani přátelé vás nebudou stěhovat zadarmo. Pokud zrovna nebudete stěhovat na oplátku, rozhodně doporučujeme počítat s výdaji pro přátele. 
  • Vypůjčení pomůcek, nářadí
  • Pojištění – doporučujeme zvláště pojištění odpovědnosti za škodu
  • Rezerva – na nečekané a neplánované výdaje

Jak se zabalit během stěhování 

Pro stěhování doporučujeme s dostatečným předstihem schovávat nejrůznější krabice. Ideálně střední velikosti. Nesmí chybět ani bublinková folie, molitan, staré deky, izolepa. Popisovačem doporučujeme popsat obsah jednotlivých krabic. Barevnými papírky pak jednoduše označíte krabice podle jednotlivých místností. Například bílou udělejte koupelnu, fialovou kuchyň...   

Cesta - nejkratší nemusí být nejlepší

Stěhováci v PROFIGROUP vždy předem plánují cestu. Spočítejte si, jaká cesta bude nejideálnější nejen z pohledu najetých kilometrů, ale také podle dopravní špičky, aktuálního omezení apod. Je možné, že cesta po dálnici vám díky opravám vyjde časově déle, než cesta po okrskách. 

Stěhování na klíč

Pokud jste pracovně velmi vytížení nebo máte velký rodinný dům, ve kterém kromě inventáře domácnosti máte také půdu, garáž a dílnu, doporučujeme si nechat pomoci od profesionálů. Naši stěhováci v PROFIGROUP vám v případě zájmu pomohou zabalit jednotlivé místnosti, popřípadě přestěhovat dům. Podívejte se na naše reference a dohodněte si předem stěhování na klíč, stěhování velkých skříní nebo třeba jen přepravu stěhovacím vozem.

stěhování v Praze
stěhování bytu Praha
přestěhovat byt je hračka

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.