Ušetřete za stěhování v Praze až 30%!

Stěhujete se do nového. Jenže před vámi je přestěhovat se. Jak si poradit se tříděním věcí a jak vše bezpečně odvézt na novou adresu? S námi je stěhování hračka!

Nejlevnější stěhování v Praze

Už naše babičky říkávaly, že je lepší vyhořet, než se přestěhovat. Ale pravda to není. Tedy v případě, pokud si na pomoc přizvete šikovné pomocníky z PROFIGROUP. S námi bude stěhování i v centru Prahy hračka a díky našim nadstandardním službám, ušetříte až 30% nákladů. Podívejte se, jak stěhujeme v Praze a okolí.

Máte rádi plánování? Plánujte i tentokrát!

Bez dobrého plánu nikdy nebude stěhování snadné. Pokud patříte mezi ty, co mají svůj týden naplánovaný do poslední hodiny, pak pro vás bude i plánování stěhování hračka. Pokud však s plánováním nemáte až tak velké zkušenosti, vezměte si do ruky papír, tužku a začněte s plánováním stěhování právě teď.

Finální stěhování obvykle zabere dva dny. S našimi stěhováky z PROFIGROUP zvládnete stěhování i velkého rodinného domu či bytu během jediného dne. V této době však doporučujeme zajistit hlídání dětí a domácích mazlíčků.

I administrativa se musí zařídit

Bez papírování se stěhování neobejde. Nezapomeňte v předstihu vypovědět nájemní smlouvu. Ke dni stěhování ukončete veškeré služby, jako je internet, televize, popelnice, ale také odhlaste elektriku, plyn, vodu, apod. K energiím se přihlaste na nové adrese. Zrušte také pojistky týkající se staré adresy. Po přestěhování nahlaste změnu adresy, kde je to nutné. Nechte si udělat nové doklady.

Nebalte nepotřebné

Stěhování je ideální doba, kdy kompletně vytřídit své věci. Do nového stěhujte pouze to, co nezbytně potřebujete. Vysloužilé, rozbité, nepotřebné, vše odvezte do sběrného dvora nebo věnujte na charitu.

Objednejte si stěhováky s předstihem

Objednejte si náš tým z PROFIGROUP. Půjčíme vám zdarma krabice, boxy, obalový materiál, půjčíme stěhovací pomůcky. Disponujeme vlastními vozy a stěhujeme o víkendech a svátcích bez příplatků. Všechny tyto nadstandardní věci vám ušetří až 30% z celkových nákladů na stěhování! Podívejte se na naše reference, komu jsme se stěhováním v Praze pomohli a objednejte si naši pomoc se stěhováním právě nyní.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.