Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Ušetřete za stěhování v Praze až 30 %!

06. 06. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
Stěhování PROFIGROUP

Hledáte zodpovědnou a zkušenou stěhovací firmu v Praze? Pak se obraťte na náš tým stěhováků z PROFIGROUP! Stěhujeme domy, byty i firmy za ty nejlepší ceny v Praze a okolí!

Stěhování v Praze bez starostí? Jedině s PROFIGROUP!

Většina z nás považuje stěhování za stresující. Vyvolává v nás nepříjemné pocity, chaos a zmatek. Také strach z toho, jak stihnete všechno zabalit, odvézt na novou adresu a opět všechno zase vybalit. A když se nepostupuje podle plánu, snadno se stěhování vyhne kontrole. Pokud se však budete řídit našimi osvědčenými radami, jak se přestěhovat v Praze bez starostí, ušetříte také hodně finančních výdajů!

Objednejte si náš tým PROFIGROUP

Zavolal vám makléř, že vás nový byt či dům je připravený k nastěhování? Pokud už nyní znáte termín, kdy je možné se přestěhovat, rezervujte si termín u stěhovací firmy. Skvělou volbou, pokud chcete ušetřit značné finanční výdaje, bude náš zkušený tým stěhováků z PROFIGROUP!

Náš tým stěhováků vám pomůže přestěhovat vybavení vaší domácnosti, vše bezpečně převezou na novou adresu ve speciálně upravených stěhovacích vozech, které jsou uzpůsobeny přímo na stěhování a zase vám pomohou rozmístit a následně připravit nábytek na další použití.

Neutrácejte zbytečně za obalový materiál

Stěhování se bez krabic, boxů, bublinkové folie a dalšího obalového materiálu zkrátka neobejde. Proto k vám pošleme v předem dohodnutém čase našeho technika, který přímo na místě spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. A ještě vám dá několik kusů navíc, pro jistotu. Díky tomu s námi ušetříte další významnou část při stěhování!

Ušetřete s PROFIGROUP až 30 % nákladů

Stěhování se neobejde bez kvalitního obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, velkých stěhovacích vozů a party statných mužů. Než všechno tohle shánět svépomocí, ušetřete si čas a ve výsledku i peníze s našimi stěhováky z PROFIGROUP. V referencích se můžete podívat, komu jsme se stěhováním v Praze v nedávné době také pomohli!

 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?