Vyklízení v Praze

Ať už potřebujete vyhodit nábytek nebo jen věci z něj, zavolejte si nás a přenechte všechny starosti s vyklízením odborníkům. Jezdíme po Praze i mimo ní.

Vyklízení Smíchov

Na Smíchově, stejně jako v ostatních částech Prahy a ve Středočeském kraji, vyklízíme prioritně do sběrného dvora. Pokud se však jedná o směs nábytku, oblečení a případně nádobí, nebo zákazník nemá trvalé bydliště v místě vyklízení, pak je nutné využít skládku. Ta je oproti sběrnému dvoru zpoplatněna. Stejně tomu bylo v případě zakázky od paní Květy ze Smíchova.

Výhody skládky

Nespornou výhodou odvozu na skládku je fakt, že na ní nemusí zákazník. Svou zakázku tak ukončí mnohem dříve, než jsou s vyklízením hotovi naši pracovníci a ušetřený čas může využít třeba k rodinným záležitostem, nákupům nebo svým koníčkům.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením vyklízení a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou v Sedlčanech i např. Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka vyklízecích prací v Sedlčanech (nebo v Praze, Kladně, Benešově, Příbrami a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Výjimkou je neděle, kdy nejsou otevřené skládky ani sběrné dvory. V tento den vyklízení neprovádíme. U paní Květy, které jsme vyklízeli byt 2+1 ve 3. patře, jsme vše stihli za šest hodin. Navíc jsme jí po dokončení zakázky ještě dojeli do obchodu pro pár objednaných věcí do koupelny.

Nezávazná kalkulace

Než si službu vyklízení objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se zbavit nepotřebného nábytku? Zavolejte!

vyklízení, stěhování Praha
vyklidíme dům i byt
spousta pytlů na skládku

Zpět na reference vyklízení | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?