Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Hledali firmu na vyklizení areálu

22. 10. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Potřebujete také pomoc s vyklízením skladu, nebo komerčního prostoru? Už nemusíte hledat ze seznamu firem v Berouně a okolí. Objednejte si naše stěhováky z PROFIGROUP, kteří mají s vyklízením v Berouně bohaté zkušenosti. 

Vyklízení skladu v Berouně za nejnižší cenu

Pokud jste si našli nové skladové prostory nebo kancelář a zůstaly zde věci po předchozích majitelích, jistě potřebujete pomoci s vyklízením. Už nemusíte hledat ze seznamu stěhovacích firem a číst jednotlivé reference na nejlevnější vyklízení v Berouně a okolí. 

Obraťte se na naši stěhovací firmu PROFIGROUP. Máme mnohaleté zkušenosti s vyklízením kanceláří, skladů, firemních areálů i komerčních prostor. Za 16 let působení na trhu jsme získali zkušenosti s vyklízením komerčních objektů a můžeme vám nabídnout mnoho služeb. 

Jak probíhá vyklízení firemních areálů

Dříve, než se s vámi domluvíme na postupu, k vám pošleme našeho technika, který shlédne inventář, změří velikost dveří a vrat, projde si stávající inventář a vybere vhodnou velikost stěhovacího vozu. 

Poté navrhne průběh vyklízení a nakonec připraví cenovou kalkulaci. Ta je konečná. S námi máte jistotu, že nezaplatíte žádné skryté poplatky navíc! Po odsouhlasení k vám přijede náš tým profesionálně vyškolených stěhováků, kteří se specializují na vyklízení kanceláří, regálů a ostatních předmětů a to i z těžko přístupných míst. Vše odvezeme do sběrného dvora a necháme ekologicky recyklovat. Předměty, které chcete ponechat, necháme stranou. Celý areál vyčistíme od hrubých nečistot a následně vám předáme dokonale čistý prostor, připravený pro rekonstrukci nebo přímo k nastěhování vašeho inventáře. 

Výhody vyklízení skladů od firmy PROFIGROUP

  • připravíme cenovou kalkulaci i plán vyklízení celého areálu
  • máme školené stěhováky 
  • disponujeme vlastními stěhovacími vozy
  • umíme vyklidit i těžko přístupná místa
  • provedeme úklid hrubých nečistot na podlahách, stěhách i stropech
  • předáme prostor připravený k dalšímu použití

Objednejte si vyklízení firemního areálu

Nedělejte si starosti, kam odvezete veškeré harampádí a jak odvezete staré vybavení a elektroniku. Objednejte si vyklízení Beroun za nejlepší cenu! Podívejte se na naše reference, jaké máme za sebou zkušenosti, a následně se spojte s naším technikem, který s vámi projedná veškeré podrobnosti vyklízení vašeho firemního areálu. Těžkou práci nechte na nás. Vy se zatím můžete věnovat svému obchodu!

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?