Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Posila na stěhování a vyklízení

18. 08. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Nový vůz Iveco Daily

Během letních prázdnin pořídila firma Profigroup novou posilu pro stěhování a vyklízení. Novým členem týmu je vůz Iveco Daily s nákladovým prostorem o velikosti 26 m3.

Rozšíření vozového parku

“Vozový park naší firmy se rozrostl už na čtyři spolehlivé automobily. Budeme tak moct vyhovět většímu množství zákazníků v Praze a Středočeském kraji než doposud a nabízet i nadále komfortní služby v oblasti stěhování, vyklízení i dopravy,” říká Lukáš Ježek, majitel firmy Profigroup.

Rychle do práce

Zbrusu nový vůz už má za sebou první zakázky na stěhování po Praze a naši řidiči si jej nemohou vynachválit. Kromě snadného ovládání a novotou zářící barvy má náš nejnovější pomocník jednu velkou zajímavost - vysunovací plošinu.

Novinka v ČR

Metr široký nájezd je důmyslně uschován pod nákladovým prostorem vozu a jednoduchou manipulací je během pár vteřin připraven k používání. “Toto řešení vstupu do nákladového prostoru se běžně používá v USA. V Čechách jsme mezi stěhovacími firmami jedni z prvních, kteří si jej do svého vozu objednali,” prozrazuje Lukáš Ježek.

Zavolejte

Firma Profigroup může realizovat i vaše stěhování, či vyklízení po Praze a Středočeském kraji. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci.

Tagy
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?