Vyklízení sklepa

Jak probíhá vyklízení spojené se stěhováním na dvou adresách? Z prvního i druhého bytu bylo zákazníkem požadováno vyklizení a odvoz věcí na sběrný dvůr, ze druhého do prvního se pak stěhovala část nábytku.

Stěhování a úspora času

Zákazník původně požadoval jiný postup prací. Vysvětlili jsme mu však výhody námi navrženého postupu, jehož cílem bylo minimalizování konečných nákladů stěhování, spojených především s dopravou mezi jednotlivými adresami. Zároveň nebylo nutné časově omezovat zákazníky na obou adresách zároveň.

Vyklízení sklepa

Byty na sídlišti už většinou pro nás neskrývají žádná překvapení. Jsou podobně veliké a ani jejich vybavení se moc neliší. Co je však vždy velkou neznámou, je sklep. Také zde se vyklízení sklepa ukázalo jako nejnáročnější a časově nejdelší část celé akce. Ve sklepě bylo nashromážděno velké množství drobných věcí a zákazník také požadoval rozbití masivní třípatrové police. Zde naší práci ztěžoval především uzavřený prostor bez možnosti větrání a s velkým množstvím prachu.

Rychle a čistě

Po vyklizení obou bytů a sklepa byl veškerý materiál zlikvidován na skládce, auto zameteno a vrátili jsme se zpět pro věci určené ke stěhování. “Nevěřil jsem, že se vše stihne udělat v jediný den, protože zejména sklep byl opravdu zaplněný. Pracovníci firmy Profigroup to však dokázali v neuvěřitelně rychlém čase a prokázali, že mají stěhování a vyklízení opravdu v malíku,” pochválil naše pracovníky zákazník.

Realizováno: březen 2017
Město Příbram
stěhování na sídlišti
vyklízení sklepa
stěhování a vyklízení za příznivou cenu

Zpět na reference vyklízení | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?