Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení sklepa

16. 03. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Jak probíhá vyklízení spojené se stěhováním na dvou adresách? Z prvního i druhého bytu bylo zákazníkem požadováno vyklizení a odvoz věcí na sběrný dvůr, ze druhého do prvního se pak stěhovala část nábytku.

Stěhování a úspora času

Zákazník původně požadoval jiný postup prací. Vysvětlili jsme mu však výhody námi navrženého postupu, jehož cílem bylo minimalizování konečných nákladů stěhování, spojených především s dopravou mezi jednotlivými adresami. Zároveň nebylo nutné časově omezovat zákazníky na obou adresách zároveň.

Vyklízení sklepa

Byty na sídlišti už většinou pro nás neskrývají žádná překvapení. Jsou podobně veliké a ani jejich vybavení se moc neliší. Co je však vždy velkou neznámou, je sklep. Také zde se vyklízení sklepa ukázalo jako nejnáročnější a časově nejdelší část celé akce. Ve sklepě bylo nashromážděno velké množství drobných věcí a zákazník také požadoval rozbití masivní třípatrové police. Zde naší práci ztěžoval především uzavřený prostor bez možnosti větrání a s velkým množstvím prachu.

Rychle a čistě

Po vyklizení obou bytů a sklepa byl veškerý materiál zlikvidován na skládce, auto zameteno a vrátili jsme se zpět pro věci určené ke stěhování. “Nevěřil jsem, že se vše stihne udělat v jediný den, protože zejména sklep byl opravdu zaplněný. Pracovníci firmy Profigroup to však dokázali v neuvěřitelně rychlém čase a prokázali, že mají stěhování a vyklízení opravdu v malíku,” pochválil naše pracovníky zákazník.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?