Vyklízení bytového domu

Realizovali jsme kompletní vyklizení bytového domu o čtyřech podlažích. Předpokládaný čas vyklízení se nám díky dobré koordinaci a nasazení všech pracovníků podařilo snížit téměř o čtvrtinu.

Vyklízecí práce

Na provedení zakázky jsme doporučili partu sedmi pracovníků se třemi auty. Vyklízecí práce blízko centra Prahy nebyly ničím rušeny, vše probíhalo hladce. Nábytek z vyklízených bytových jednotek byl přímo v bytech rozbíjen na prkna kvůli lepšímu skládání do aut.

Praha i okolí

Vyklízení provádíme nejen v hlavním městě, ale také v Berouně, Benešově, Příbrami a dalších městech i vesnicích. Vyklidíme byt, stodolu, půdu, kancelář, zahradu. Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou a my vám obratem sdělíme cenovou nabídku.

Likvidace na skládce

V posledních měsících jsme při vyklízení začali upřednostňovat likvidaci na skládce. Tato varianta je sice zpoplatněna 2 Kč/kg, ale ušetří zákazníkovi až tři hodiny času oproti odvozu na sběrný dvůr. Konečné slovo má vždy zákazník.

Reference vyklízení

"S průběhem vyklízecích prací jsem byl spokojen. Pánové byli naprosto sehraní, samostatní a celkově v pohodě. Na ceně jsme se domluvili předem a vše bylo ze strany Profigroup dodrženo, žádné dodatečné poplatky. Mohu jen doporučit," napsal nám referenci na vyklízení pan Jaroslav, nový majitel teď již vyklizeného a k rekonstrukci připraveného bytového domu.

vyklízení na vesnici
vyklízení ve městě
vyklízecí práce

Zpět na reference vyklízení | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?