Autodoprava pro velké národní firmy

Kromě stěhování, vyklízení a skladování zajišťujeme také autodopravu. Tedy přistavení auta s řidičem. K dispozici máme vozy s úchytovým systémem uvnitř korby i auto s hydraulickým čelem.

Doprava je snazší

Právě doprava s autem s plošinou je jednou z nejvíce využívaných služeb od firmy Profigroup. Náš řidič se díky ponížení vozu na 3,5 tuny dostane i do center velkých měst, a tak pro nás není problém zrealizovat jakoukoliv zakázku.

Nejčastěji zavážíme menší obchody mimo hlavní město z centrálních skladů v Praze, vozíme drobný stavební materiál nebo zdravotnický materiál napříč republikou. Dokážeme přepravit vše o celkové váze do hmotnosti 1,5 tuny.

Pro podnikatele i domácnosti

Naše služby využívají jak drobní podnikatelé, tak zástupci velkých firem. Poskytli jsme autodopravu pro Porsche, Škodu, Univerzitu Karlovu v Praze a další. Stěhovali jsme řadu známých osobností, většinou si však nepřejí být jmenováni, a my jejich přání ctíme.

Nová dlouhodobá spolupráce

Nedávno jsme navázali další doufejme dlouhodobou spolupráci. "Firmu Profigroup jsme si vybrali na základě doporučení od našich obchodních partnerů, kteří využívají jejich služeb už několik let. Náš dosavadní dodavatel ukončil činnost, a tak jsme se museli podívat po novém. Rozhodnutí oslovit pro autodopravu Profigroup určitě nelitujeme. Máme nyní k dispozici mnohem větší automobil za podobnou cenu, jako dříve," říká generální ředitel velké národní firmy.

Zákazníci se vracejí

Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí. To je pro nás ta nejlepší reference.

Vyzkoušejte naše služby také a navažme novou dlouhodobou spolupráci ať už na poli dopravy nebo stěhování, vyklízení či skladování.

stěhování firem Praha stěhování firem Praha
autodoprava Praha autodoprava Praha
upevněný náklad při stěhování upevněný náklad při stěhování

Zpět na reference stěhování kanceláří | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?