Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Autodoprava pro velké národní firmy

22. 11. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Kromě stěhování, vyklízení a skladování zajišťujeme také autodopravu. Tedy přistavení auta s řidičem. K dispozici máme vozy s úchytovým systémem uvnitř korby i auto s hydraulickým čelem.

Doprava je snazší

Právě doprava s autem s plošinou je jednou z nejvíce využívaných služeb od firmy Profigroup. Náš řidič se díky ponížení vozu na 3,5 tuny dostane i do center velkých měst, a tak pro nás není problém zrealizovat jakoukoliv zakázku.

Nejčastěji zavážíme menší obchody mimo hlavní město z centrálních skladů v Praze, vozíme drobný stavební materiál nebo zdravotnický materiál napříč republikou. Dokážeme přepravit vše o celkové váze do hmotnosti 1,5 tuny.

Pro podnikatele i domácnosti

Naše služby využívají jak drobní podnikatelé, tak zástupci velkých firem. Poskytli jsme autodopravu pro Porsche, Škodu, Univerzitu Karlovu v Praze a další. Stěhovali jsme řadu známých osobností, většinou si však nepřejí být jmenováni, a my jejich přání ctíme.

Nová dlouhodobá spolupráce

Nedávno jsme navázali další doufejme dlouhodobou spolupráci. "Firmu Profigroup jsme si vybrali na základě doporučení od našich obchodních partnerů, kteří využívají jejich služeb už několik let. Náš dosavadní dodavatel ukončil činnost, a tak jsme se museli podívat po novém. Rozhodnutí oslovit pro autodopravu Profigroup určitě nelitujeme. Máme nyní k dispozici mnohem větší automobil za podobnou cenu, jako dříve," říká generální ředitel velké národní firmy.

Zákazníci se vracejí

Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí. To je pro nás ta nejlepší reference.

Vyzkoušejte naše služby také a navažme novou dlouhodobou spolupráci ať už na poli dopravy nebo stěhování, vyklízení či skladování.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?