Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Land rover, Jaguar - Albion Cars

27. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Úvod 

V polovině roku 2020, nás pro stěhování celého showroomu včetně kanceláří a zázemí firmy, oslovilo slavné Albion Cars, autorizované dealerství značek Jaguar a Land Rover, firma která má mnoholeté zkušenosti s prémiovými značkami Jaguar a Land Rover. Hned od prvního kontaktu bylo zřejmé, že zástupci Albion Cars Praha, jsou zvyklý na profesionální přístup a nadstandardní služby a to stejné očekávají i od partnerů se kterými spolupracují. 

Plánování a přípravy stěhování 

Proto bylo zásadní aby od začátku byla celá zakázka naplánovaná do posledního detailu a předešli jsme tak i komplikacím, které můžou při stěhování nastat. Sešli jsme se tedy na místě nakládky, kde jsme udělali podrobnou prohlídku všech prostor, tak abychom dokázali přesně určit, počet pracovníků a techniky, která bude potřeba pro celkové stěhování, stejně tak množství obalového materiálu a krabic, do kterých se to vše bude balit. Dále jsme jeli na novou adresu, kam se vše stěhovalo, jednalo se o nově vystavěnou budovu přímo pro Albion Cars, vedení firmy tedy mělo jasnou představu co a kam se bude stěhovat a v jakém pořadí.  

Jednání a dohoda s Albion Cars 

Jelikož se jednalo o stěhování většího rozsahu a zároveň bylo důležité, aby se neomezil provoz showroomu, tak bylo vše směřováno na víkendy, konkrétně 3 po sobě jdoucí víkendy v červenci 2020. 

Po zjištění všeho potřebného nic nebránilo tomu abychom poslali vedení Albion Cars naší cenovou nabídku na kompletní služby stěhování včetně demontáže a balení věcí, celá nabídka prošla jednáním a drobnými úpravami do kterých zasáhli obě strany a tak nic nebránilo závazné objednávce a my jsme se mohli pomalu začít připravovat na blížící se stěhování. 

Průběh stěhování a reakce na nepředvídatelné situace 

Samotná zakázka probíhala v podstatě podle toho jak jsme si plánovali při jednání před samotnou zakázkou, vše bylo domluvené tak že není problém operativně reagovat a v případě nutnosti posílit dané stěhovací party ať už o samotné pracovníky a nebo o další stěhovací vozy, tak aby bylo celé stěhování plynulé a stíhalo se vše v určených termínech .  

Zvládnutí náročného stěhování 

Celé stěhování bylo tedy poměrně náročné, jak počtem věcí a krabic, tak i tím jaký byl kladený důraz na opatrnost na místě vykládky, což je pochopitelné s ohledem na nově postavený showroom i tak jsme vše nakonec zvládli a zákazníci a majitelé luxusních vozů Land rover a Jaguar, tak mohli zavítat do zbrusunových prostor showroomu Albion Cars. 

Poděkování vedení Albion Cars za spolupráci 

Rádi bychom tímto poděkovali za důvěru celému vedení Abion Cars, pro celé ProfiGroup to byla skvělá zkušenost a jsme rádi že jsme tuto zakázku mohli zajistit právě my. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?