Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Masna Zeman Příbram

27. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Úspěšné stěhování těžkých trezorů společnosti Masna Zeman Příbram s firmou Profigroup 

Společnost Masna Zeman Příbram se obrátila na firmu Profigroup s úkolem stěhování dvou těžkých trezorů o hmotnostech 400 a 500 kg. V následujícím článku se dozvíte, jak probíhalo stěhování, proč si Masna Zeman Příbram vybrala právě tuto firmu a jaký byl výsledek. 

Jak probíhalo stěhování trezorů

Profigroup na stěhování nasadila čtyřčlenný tým, který se musel vypořádat s výzvou stěhovat těžké trezory z druhého patra ven před areál společnosti. Zde na ně čekal vysokozdvižný vozík, který trezory následně odvezl do šrotu. I přes náročnost úkolu, zejména při manipulaci s 500kg trezorem, proběhlo stěhování dle plánu a bez komplikací. 

Proč si Masna Zeman Příbram vybrali ke stěhování firmu Profigroup

Masna Zeman Příbram si pro stěhování trezorů vybrala firmu Profigroup díky jejich zkušenostem, profesionálnímu přístupu a schopnosti zvládnout náročné stěhovací úkoly. Profigroup se prokázala jako spolehlivý partner, který dokáže řešit komplikované situace a splnit požadavky zákazníka. 

Závěr

Stěhování těžkých trezorů společnosti Masna Zeman Příbram bylo úspěšně zrealizováno díky spolupráci s firmou Profigroup. Výsledkem je spokojený zákazník, který ocenil profesionální služby a efektivní řešení náročného stěhovacího úkolu. Díky zkušenostem a odbornosti firmy Profigroup se stěhování těžkých trezorů zvládlo hladce a dle plánu. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?