Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Ministerstvo zdravotnictví České republiky

27. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhování Ministerstva zdravotnictví České republiky 

V roce 2015 se Ministerstvo zdravotnictví České republiky obrátilo na firmu Profigroup s úkolem stěhování vybavení kanceláří odboru hospodářské správy. V následujícím článku se dozvíte, jak probíhalo stěhování, proč si Ministerstvo zdravotnictví České republiky vybralo právě tuto firmu a jaký byl výsledek. 

Jak probíhalo stěhování

Stěhování probíhalo během jednoho dne a zahrnovalo přesun 50 m3 nábytku ze skladu v Příbrami do hlavní centrály v Praze. Na stěhování se podílela tříčlenná parta pracovníků a jedno nákladní auto o rozměru 26m3. Vše proběhlo hladce a v pořádku, což vyústilo ve spokojenost klienta s rychlostí a jednáním firmy Profigroup. 

Proč si Ministerstvo zdravotnictví České republiky vybralo ke stěhování firmu Profigroup

Ministerstvo zdravotnictví České republiky si pro stěhování kanceláří vybralo firmu Profigroup díky jejich zkušenostem, profesionálnímu přístupu a schopnosti zvládnout stěhovací úkoly rychle a efektivně. Profigroup se ukázala jako spolehlivý partner, který dokázal splnit požadavky klienta a zajistit hladký průběh stěhování. 

Závěr

Stěhování kanceláří Ministerstva zdravotnictví České republiky bylo úspěšně zrealizováno díky spolupráci s firmou Profigroup. Výsledkem je spokojený klient, který ocenil rychlost, profesionální jednání a hladký průběh stěhování. Díky zkušenostem a odbornosti firmy Profigroup se stěhování kanceláří ministerstva zvládlo bez problémů a dle očekávání, což potvrzuje vysokou kvalitu naší stěhovací firmy. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?