Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhovali jsme pro Jirku Krále

26. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 4 minuty

Stěhování je vždy velká akce. Tentokrát si nás vybral známý youtuber Jirka Král, a my se rozhodli, podělit se s vámi o naše zkušenosti! 

Stěhování pro youtubera Jirku Krále 

Stěhování je vždy zážitek. O to větší, pokud si nás zavolá některá ze známých českých osobností. Tentokrát si nás pro stěhování vybral známý český youtuber Jirka Král. A nás hned napadlo, že se o tyto zkušenosti s vámi podělíme!  

Stěhování se týkalo jeho kavárny Zetko, včetně nahrávacího studia. Řeknete si, práce jako každá jiná. Až tedy na to nahrávací studio. Musíme ale oponovat. Pro nás je stěhování známých osobností vždy náročné. Přece jen…  

Naučili jsme se něco nového 

Jirka nás při příjezdu mile přivítal a choval se jako úplně normální kluk. Slušně, skromně a velmi přátelsky. A to i přes to, že má na svém kontě kolem milionu odběratelů! Stěhování tak ostře sledované osobnosti pro nás bylo samozřejmě výzvou. Musíme přiznat, že jsme měli obavy, abychom něco nepokazili.  

Ale obavy musely stranou. Jsme přece profesionálové a ve finále jde o stěhování, jako každé jiné. Tak jsme se bez okolků pustili do práce. Demontovali jsme nábytek a zajistili likvidaci části nepotřebného nábytku. Během této akce jsme získali hned několik nových dovedností. A že to šlo při té skvělé atmosféře, kterou nám Jirka připravil, úplně samo! 

Ze stěhování jsme pořídili pár pěkných fotek 

Jirka Král je celebritou každým coulem. A tak nebyl vůbec žádný problém, pořídit ze stěhování hned několik fotek. Při focení byl vtipný, ostatně, jako vždycky. Musíme říct, že jsme si focení s ním opravdu užívali. Také jsme se naučili pár fíglů, jak zaujmout fanoušky! Bylo pro nás potěšením být součástí tak velkého projektu a pracovat s Jirkou a jeho týmem.  

Jirkovo reference na náš účet 

I Jirka nám dal samozřejmě reference. A že nešetřil chválou. Což nás samozřejmě velmi potěšilo. Dočetli jsme se o profesionalitě, a o tom, jak precizně jsme se postarali nejen o stěhování, ale také o demontáž, převoz a uskladnění jeho vybavení. Jirko, velké díky za den strávený s tebou!  

Jsme tu pro vás nonstop 

Potřebujete pomoci se stěhováním? Zavolejte nám. Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku a už nyní můžeme slíbit, že se o vás postaráme s maximálním nasazením.  

Více informací o Jirkovi  

Jirka Král patří mezi nejsledovanější české youtubery a influencery. Mezi fanoušky, které čítá kolem milionu, najdeme všechny věkové kategorie. Proslavil se svými videi, zaměřenými na videohry. Je to velmi charismatická a zábavná osobnost, která se nebojí říct svůj názor i na sociálních sítích. Se svými fanoušky sdílí svůj profesní i soukromý život a pravidelně s nimi komunikuje. V poslední době se začal věnovat tvorbě merchu a spolupracuje se známými značkami. Pro mladé lidi, kteří mají své sny a usilují o jejich splnění, je jistě inspirativním a zajímavým příkladem. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?