Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování kanceláře

27. 03. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Přestěhovali jsme kancelář nadnárodní firmy ze Stodůlek na Zbraslav. Realizace proběhla za jeden a půl dne v počtu tří lidí na přípravné práce a šesti lidí na přestěhování.

Prohlídka zdarma

U kancelářských prostor pro určení předběžné ceny téměř vždy volíme osobní setkání v místě nakládky. Se zástupcem firmy, která si stěhování objednala, projdeme všechny místnosti i možnosti co nejlepšího parkování. Prohlídka naším technikem je zdarma.

Cenová nabídka

Hned během prohlídky prostor ke stěhování je připravována kalkulace pro realizaci akce. Po dokončení prohlídky tak zákazník hned ví, jaká by byla přibližná cena za stěhování firmou Profigroup. V případě zájmu je možné ihned učinit objednávku stěhování.

Realizace stěhování

V tomto případě se jednalo o stěhování po Praze - ze Stodůlek do Zbraslavi. Firma Profigroup však provádí také stěhování mimo hlavní město, do Berouna, Příbrami, Benešova i dál. Našimi klienty jsou nadnárodní firmy i státní instituce.

Obalový materiál

Během stěhování využíváme bublinkovou i stretch fólii k ochraně nábytku. Jeho využití je čistě na rozhodnutí zákazníka. Provádíme také demontáž postele, skříně nebo kuchyňské linky v případě, že se nejedná o lepené konstrukce. K zapůjčení máme kartonové krabice.

Jsme pojištění

Pro případ, že se během stěhování přeci jen nějaký nábytek odře či jinak poškodí, jsme pojištěni u České pojišťovny do výše 2 milionů korun. Škodnou událost se snažíme v koordinaci s klientem řešit v co nejkratším možném termínu. Stejně jako u ostatních našich činností, i zde si zakládáme na otevřené komunikaci.

Koordinace stěhování

Nakládka šesti místností s kancelářským nábytkem proběhla bez větších problémů i díky využití rudlíků a vozíků. Zdržení nastalo vinou malého výtahu na vykládce. Předběžná cenová kalkulace byla i kvůli tomu o něco překročena, zákazník však uznal, že vícenákladům nešlo z naší strany předejít.

Reference Profigroup

"Služby firmy Profigroup si vážíme. Byla maximálně profesionální a rychlá, jak v přípravné fázi domlouvání se, tak při samotném stěhování. Naše adresa doručení byla na netypickém a pro stěhování náročném místě a přesto nám firma ochotně vyšla vstříc. Děkujeme upřímně jak za samotnou práci stěhování, tak za vlídné a příjemné jednání všech zaměstnanců. Profigroup budeme jen doporučovat." Kateřina a Martin.
 
 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?