Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování Porsche

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhování Porsche 

V roce 2016 jsme měli možnost spolupracovat s prestižním autosalonem Porsche Praha na jedné ze svých stěhovacích zakázek. Naše firma se dohodla na přestěhování několika věcí z autosalonu na jinou pobočku a zbytek věcí uložit do skladu. Byli jsme nadšeni z této příležitosti prokázat naši profesionální práci a schopnosti. 

Osobní prohlídka autosalonu Porsche Praha 

Před zahájením stěhování jsme uskutečnili osobní prohlídku autosalonu Porsche Praha, abychom získali co nejvíce informací o objemech, nábytku a dalším majetku, který byl předmětem stěhování. Během prohlídky jsme mohli lépe odhadnout časový harmonogram k úspěšnému dokončení zakázky. 

Samotný průběh zakázky 

S ohledem na specifika této zakázky jsme se pečlivě připravili a nasadili dva zkušené pracovníky a jeden stěhovací vůz. Důkladně jsme naplánovali celé stěhování na jeden den, abychom mohli být co nejefektivnější a snížili tak náklady pro našeho klienta. Práce začala ve středu ráno a akce trvala 8 hodin, za tuto dobu jsme úspěšně dokončili stěhování všech věcí. 

Během stěhování jsme se věnovali každému detailu, abychom zajistili, že nedojde k žádnému poškození majetku. Vše jsme pečlivě zabalili a následně přepravili na nové místo či do skladu. Po dokončení stěhování jsme se postarali i o ekologickou likvidaci nepotřebného nábytku na skládce. 

Závěrečné shrnutí 

Tento úkol jsme úspěšně zvládli díky preciznosti a profesionálnímu přístupu našich pracovníků, kteří jsou naším nejcennějším aktivem. Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout služby nejvyšší kvality a že jsou naši klienti s naší prací spokojeni. Firma PROFIGROUP se vždy snaží plnit očekávání zákazníků

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?