Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhujeme pro florbalový tým SPARTA PRAHA

21. 12. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Úvod do "efektivní" logistiky sportovního klubu

V rámci dynamického sportovního světa se často setkáváme s nejrůznějšími logistickými výzvami. Jednou z nich je zajistit plynulý a efektivní transport sportovního vybavení. Příkladem takové úspěšné logistiky je případ florbalového klubu Sparta Praha, pro který naše firma zajišťuje celoroční stěhování plastových mantinelů.

Význam mantinelů ve florbalu

Plastové mantinely, které se využívají k vymezení hřiště, jsou klíčovou součástí florbalových zápasů i tréninků. Naše společnost se stala strategickým partnerem Spartě v této oblasti, a to díky našemu schopnému týmu a efektivnímu logistickému řešení.

Optimalizace transportu

Celý proces stěhování mantinelů je promyšlený a optimalizovaný. Využíváme k tomu speciálně upravené velké vozidlo, které je ideální pro přepravu těchto rozměrných a těžkých komponent. Navzdory jejich hmotnosti a objemu jsme schopni zajistit rychlý a bezpečný transport mantinelů na jakékoli místo určení.

Role zaměstnanců a dorostenců

Klíčovým aspektem naší služby je také využití lidských zdrojů. Při stěhování mantinelů se spoléháme na práci jednoho z našich zkušených pracovníků. Tento pracovník má na starosti nejen samotný transport, ale také zajištění bezpečné manipulace s mantinely při nakládání i vykládání. Zajímavostí je, že klub Sparta florbal využívá při stěhování mantinelů také vlastní síly. Dorostenci klubu se často podílejí na procesu vykládání a instalace mantinelů, což je pro ně nejen fyzickým cvičením, ale i formou týmové práce a přispívání k chodu klubu.

Závěr a inspirační model pro jiné kluby

Toto partnerství mezi naší firmou a florbalovým klubem Sparta je příkladem efektivní spolupráce, kde se snoubí profesionální logistické služby s aktivním zapojením členů sportovního týmu. Díky této synergií jsme schopni zajistit, že florbalové hřiště bude vždy připravené pro nadcházející zápasy a tréninky, a to s minimálními časovými a logistickými nároky. Tento model může sloužit jako inspirace pro další sportovní kluby a organizace, které hledají efektivní a spolehlivé řešení pro stěhování a logistiku svého sportovního vybavení.

Historie a informace o klubu

AC Sparta Praha je jedním z největších a nejstarších klubů v ČR. Klub je účastníkem nejvyšších celostátních soutěží ve všech kategoriích.

Florbalový gigant z Prahy, AC Sparta, je symbolem sportovní vynikající a inovativní výchovy mladých talentů od svého založení v roce 1993. Věhlasný pro svůj profesionální přístup a zásadní vliv na florbal v České republice, se klub pyšní více než 500 nadšenými hráči a hráčkami. Vizi klubu charakterizuje důraz na kombinaci sportovního mistrovství a osobního rozvoje. Cílem je formovat nejen elitní sportovce, ale i silné charaktery. Sparta klade důraz na komplexní sportovní vzdělávání, díky kterému její hráči a hráčky dosahují vrcholů českého florbalu a od mladého věku reprezentují klub v nejvyšších ligových soutěžích.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?