Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování trezoru

17. 08. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Přestěhovali jsme velký trezor. Práce to byla náročná, ale úspěšně splněná. Starožitný trezor o váze přes 300 kg jsme dovezli v pořádku.

Stěhování trezoru

Služba stěhování trezoru určitě není nejčastější službou, kterou naši zákazníci objednávají. I menší objem těchto zakázek však bereme s plnou vážností a respektem. Už proto, že manipulace s tělesy nad 100 kg je hodně náročná a poměrně nebezpečná.

Výhoda vše v jednom

Stejně jako při stěhování či vyklízení, tak i při manipulaci s těžkým břemenem zákazník obdrží kompletní službu. Tedy od obalování, přenos, nakládku, převoz až po vykládku, zbavení obalů a umístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování trezoru.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhování trezoru je ve všech městech stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Karel, kterému jsme stěhovali trezor ze 2. patra z Prahy do Rudné, vše stihl bez jediného dne volna v práci.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování trezoru objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?