Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování pro Andreu Sestini Hlaváčkovu

09. 09. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhování pro olympijskou medailistku s firmou PROFIGROUP

Naše služby stěhování na klíč využila v nedávné době známá česká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. Rodačka z Plzně, která během své bohaté a velmi úspěšné kariéry získala spoustu titulů a ocenění, si naši stěhovací partu objednala na stěhování po Praze. Stěhování bytu, včetně balení do krabic všech cenností, tedy i stříbrné medaile z olympiády v roce 2012 nebo plaket za vítězství v US Open a French Open.

 

 

 

Stěhování sympatické sportovkyně se neslo v přátelském duchu. Naši pracovníci profesionálně zabalili nábytek a naskládali věci do plastových boxů. Když bylo balení hotové, zahájili jsme přesun všeho do stěhovacích aut. Stěhování bylo náročné, ale rychle ubíhalo. A vše nakonec dopadlo na výbornou. Tedy k naprosté spokojenosti zákazníka.

Nábytek jsme zbavili obalů, vybalili krabice a použitý obalový materiál odvezli k ekologické likvidaci. Pak už zbývalo se jen popřát hodně štěstí a radosti v novém domově a rozloučit se. Naši pracovníci odvedli dobrou práci a získali další cenné zkušenosti do další práce.

 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?