Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Balení před stěhováním od Profigroup

02. 04. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Víte, proč většina lidí nenese dobře stěhování? Důvodem není samotný přesun z bodu A do bodu B. Z našeho průzkumu zcela jednoznačně vyplynulo, že pocitově nejhorší částí celého procesu je něco úplně jiného.

Balení před stěhováním je náročné

Stěhování může být pro rodinu velkou psychickou i ekonomickou zátěží. Jste v místě bydliště zvyklí, vše máte v bytě na svém místě. A teď se máte přestěhovat. Nový byt máte, termín stěhování jste si zamluvili. Je na čase začít přemýšlet nad nejhorší částí stěhování. Musíte vše zabalit.

Balení je bezesporu nejcitlivější, nejdelší a nejnáročnější částí celého stěhování.

Balením obsahu skříní, kuchyně nebo dětského pokoje můžete strávit opravdu velký počet hodin. Drtivá většina zákazníků si balí sama a vyklízení skříní, knihoven a prostorů pod postelí věnuje v průměru týden až 14 dní. Za tuto dobu postupně přemisťujete oblečení, knihy, hračky, nádobí a další drobnosti do krabic, které se v bytě kupí. A tak poté neustále přemisťujete i naplněné bedny, které všude překáží.

Pokud se rozhodnete balit svépomocí, budete to zřejmě dělat po práci. Takže vám rychle budou ubývat síly fyzické, ale pokud máte děti nebo větší rodinu, tak i síly psychické.

Počítejte s tím, že když budete balit postupně, musíte se na dlouhou dobu obejít bez všeho, co již zabalíte. Nejhorší pak je, když si věci berete zpět z krabic k použití a balíte je tak dvakrát nebo i vícekrát.

Balení před stěhováním od Profigroup

Objednejte si profesionální pracovníky na balení a celý tento proces před samotným stěhováním můžete velmi podstatně zkrátit. Naši pracovníci přijedou den nebo dva před stěhováním a postarají se o to, aby vše bylo zabaleno s největší pečlivostí.

Vy se nebudete muset vůbec o nic starat. Můžete jít s dětmi ven nebo se koukat na televizi, jít vařit nebo si číst. Prostě pohoda.

Nestálo by to za to?

Namísto dvou týdnů postupného balení a života mezi bednami byste měli vše vyřízeno během pár hodin! Zavolejte nám a domluvte si termín. Naši šikovní pracovníci vše zabalí za Vás.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?