Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Hvězda TV Nova

17. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Hvězda TV Nova

Známá osobnost z TV Nova, o které hovoříme, je televizní moderátor, který se rozhodl přestěhovat z Brna do Prahy. Jeho stěhování bylo poměrně náročné, nejen kvůli velkému množství věcí, které chtěl přestěhovat, ale také kvůli jeho pracovnímu vytížení. 

Tato celebrita se rozhodla přestěhovat v létě, kdy bylo hezké počasí a měla více volného času. Proto si najal profesionální stěhovací firmu PROFIGROUP, která se postarala o všechny detaily a nemusel nic řešit. Přijeli jsme s velkým nákladním vozidlem a týmem zkušených stěhováků, kteří měli veškeré potřebné nástroje a vybavení. 

Prvním krokem bylo zabalení všech věcí

Stěhováci používali speciální obaly na křehké předměty, jako jsou skleničky a porcelánové figurky. Všechny krabice byly pečlivě označeny podle místnosti, do které patří. Tímto způsobem se stěhování usnadnilo a zrychlilo. 

Dalším krokem bylo vyklizení bytu

Stěhováci odvezli všechny věci do nákladního vozidla a odvezli je do nového bytu v Praze. Tam bylo vše pečlivě rozloženo a umístěno do všech místností. Nový byt byl již připravený k okamžitému použití, což znamenalo, že známá celebrita z TV NOVA se nemusela starat o nic jiného, než o rozbalení svých věcí a následného uložení do skříní. 

Stěhování celkově probíhalo velmi rychle a bez problémů. Tato známá celebrita byla s výsledkem velmi spokojená a ocenila práci naší stěhovací firmy. Díky Profigroup se mu podařilo rychle a efektivně přestěhovat do nového bytu, aniž by musel řešit nepříjemnosti spojené se stěhováním. 

Závěrem lze tedy říci, že stěhování je náročná činnost, ale s profesionální stěhovací firmou to může být velmi jednoduché. V případě známé osobnosti z TV NOVA se stěhování podařilo na výbornou

keyboard_return Zpět na Reference - ProfiGROUP Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?