Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Náročné stěhování

09. 08. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Počítejte s tím, že stěhování velkého bytu nebo velkého množství krabic zabere také velký počet hodin. Pro pohodu během akce je pak důležitý každý detail.

Náročné stěhování

V Praze, stejně jako v ostatních městech ve Středočeském kraji, stěhujeme velmi často. Někdy je zakázka lehká a stěhuje se pár věcí, jindy se přesouvá vybavení celého dobu a fyzicky i psychicky je vše náročnější. Každá zakázka je pro nás maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě zakázky od pana Honzy ze Smíchova.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Praze (nebo v Dobříši, Benešově, Kladně, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Honza, kterému jsme stěhovali rodinný dům o dispozici 5+1 z Smíchova do Slivence, vše naplánoval na sobotu.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Pan Honza upřednostnil ze dvou nabídnutých variant tu s větším počtem pracovníků a vozů. Díky tomu jsme se nemuseli vracet na nakládku. Vše sice zabralo většinu dne, ale celá akce proběhla hladce.

Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?