Než jsme se nadáli, byt byl přestěhovaný

V měsíci záři jsme stěhovali pana Petra s rodinou ze Smíchova do Králova Dvora. Týden po stěhování nám napsal referenci:

Využili jsme služeb stěhovací firmy Profigroup a jsme velmi spokojeni. Naše stěhování proběhlo bez problémů a za překvapivě krátkou dobu.

Cena stěhování

Nechali jsme si poradit a cena za stěhování nebyla naší jedinou prioritou při vybírání stěhovací společnosti. Podívali jsme se na reference na stránkách a rozhodili sítě mezi známé. Když nám čtyři z pěti kamarádů, kteří se již stěhovali, doporučili firmu Profigroup, tak jsme měli jasno.

Zavolali jsme si o předběžné informace, abychom vyzjistili, jak to u Profigroup chodí. Ale jak už jsem říkal, byli jsme stejně už rozhodnutí. Prvotní kontakt s dispečerem mě v našem zájmu jen utvrdil. Získal jsem kvalitní informace, domluvili jsme se na počtu pracovníků i hodinové sazbě.

Den stěhování

V domluveném termínu u nás zazvonili stěhovácí od Profigroup. Překvapilo mě, jak velkým autem přijeli a že to nebyla žádná omlácená šunka. Nové auto, usměvaví stěhováci ve stejných tričkách, říkal jsem si: dobře jsi udělal!

Na začátku jsme vše s šéfem party prošli, vyplnili formuář a šlo se na věc. Kluci začali obalovat nábytek, někteří už odcházeli s menšími věcmi a krabicemi. Vše se najednou po těch dlouhých dnech balení a žití mezi krabicemi začalo neskutečně hýbat a ubírat se směrem k přestěhování.

Přeprava nábytku

Asi za tři hodiny bylo vše naloženo a jelo se na naší novou adresu. Jeli jsme napřed naším osobákem, že připravíme příjezdovou cestu, ale kluci přijeli za námi snad do pěti minut. Kluci po příjezdu k nám nahlásili odchod na oběd, na kterém jsme byli domluvení již od rána.

My se ženou a dětmi jsme si zašli také do restaurace a na domluvený čas jsme se opět všichni sešli zpět v našem rodinném domě. Kluci už na mě čekali. Jakmile jsem otevřel branku, už stěhovali první kusy nábytku a asi za hodinu a půl jsem měl rodinný dům zařízený nábytkem.

Když žena s dětmi přišla z parku, divila se, že už je vše hotové. Stěhování s Profigroup bylo opravdu velmi profesionální. Kluci byli rychlí, ochotní a usměvaví. Vše co bylo domluveno, také platilo. Stěhování příjemně uteklo.

Reference

Vím, jak těžké je v dnešní době sehnat kvalitní pracovníky. Já jsem je během našeho stěhování z Prahy do Berouna viděl. Pokud se budete rozmýšlet, koho si vzít na stěhování, já vám zcela jasně doporučuji firmu Profigroup. Nebudete litovat.

 č.1
 č.2
 č.3

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?