Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Než jsme se nadáli, byt byl přestěhovaný

06. 10. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

V měsíci záři jsme stěhovali pana Petra s rodinou ze Smíchova do Králova Dvora. Týden po stěhování nám napsal referenci:

Využili jsme služeb stěhovací firmy Profigroup a jsme velmi spokojeni. Naše stěhování proběhlo bez problémů a za překvapivě krátkou dobu.

Cena stěhování

Nechali jsme si poradit a cena za stěhování nebyla naší jedinou prioritou při vybírání stěhovací společnosti. Podívali jsme se na reference na stránkách a rozhodili sítě mezi známé. Když nám čtyři z pěti kamarádů, kteří se již stěhovali, doporučili firmu Profigroup, tak jsme měli jasno.

Zavolali jsme si o předběžné informace, abychom vyzjistili, jak to u Profigroup chodí. Ale jak už jsem říkal, byli jsme stejně už rozhodnutí. Prvotní kontakt s dispečerem mě v našem zájmu jen utvrdil. Získal jsem kvalitní informace, domluvili jsme se na počtu pracovníků i hodinové sazbě.

Den stěhování

V domluveném termínu u nás zazvonili stěhovácí od Profigroup. Překvapilo mě, jak velkým autem přijeli a že to nebyla žádná omlácená šunka. Nové auto, usměvaví stěhováci ve stejných tričkách, říkal jsem si: dobře jsi udělal!

Na začátku jsme vše s šéfem party prošli, vyplnili formuář a šlo se na věc. Kluci začali obalovat nábytek, někteří už odcházeli s menšími věcmi a krabicemi. Vše se najednou po těch dlouhých dnech balení a žití mezi krabicemi začalo neskutečně hýbat a ubírat se směrem k přestěhování.

Přeprava nábytku

Asi za tři hodiny bylo vše naloženo a jelo se na naší novou adresu. Jeli jsme napřed naším osobákem, že připravíme příjezdovou cestu, ale kluci přijeli za námi snad do pěti minut. Kluci po příjezdu k nám nahlásili odchod na oběd, na kterém jsme byli domluvení již od rána.

My se ženou a dětmi jsme si zašli také do restaurace a na domluvený čas jsme se opět všichni sešli zpět v našem rodinném domě. Kluci už na mě čekali. Jakmile jsem otevřel branku, už stěhovali první kusy nábytku a asi za hodinu a půl jsem měl rodinný dům zařízený nábytkem.

Když žena s dětmi přišla z parku, divila se, že už je vše hotové. Stěhování s Profigroup bylo opravdu velmi profesionální. Kluci byli rychlí, ochotní a usměvaví. Vše co bylo domluveno, také platilo. Stěhování příjemně uteklo.

Reference

Vím, jak těžké je v dnešní době sehnat kvalitní pracovníky. Já jsem je během našeho stěhování z Prahy do Berouna viděl. Pokud se budete rozmýšlet, koho si vzít na stěhování, já vám zcela jasně doporučuji firmu Profigroup. Nebudete litovat.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?