Rok plný novinek i celebrit

Firma Profigroup má za sebou další rok na trhu stěhování a vyklízení. A bilancování jasně ukázalo, že se jednalo o rok úspěšný.

Počet zakázek stoupl

V uplynulém roce se nám podařilo uskutečnit stovky zakázek na stěhování, vyklízení či dopravu. Povědomí o firmě Profigroup opět vzrostlo, o čemž svědčí nárůst zakázek a spokojených zákazníků oproti předcházejícím letům. Naši pracovníci získali spoustu cenných zkušeností, které budou moct využít k následující práci.

Máme lepší vybavení

Během roku se nám podařilo ustálit pracovní kolektiv, dovybavili jsme pracovníky stejnokrojem i nářadím, pořídili jsme nový vůz s unikátním systémem pro nakládání a rozšířili jsme naše služby o nákladní taxi.

S hvězdami showbyznysu

Kromě stěhování a vyklízení běžných domácností či firem jsme měli tu čest se setkat i s několika známými osobnostmi českého showbyznysu. Tyto zakázky prověřily naši aktuální kvalitu služeb, kdy na preciznost a pečlivost byl brán obzvlášť velký zřetel. Zároveň jsme prokázali, že během zakázek dbáme na velkou diskrétnost.

Už v červnu jsme přestěhovali jednu z hvězd známého českého rádia, během letních prázdnin jsme pak byli u stěhování prvoligového fotbalového trenéra a v závěru roku jsme uskutečnili přesun rodiny české pěvecké megastar.

Stále se posouváme

Každá nová zakázka posouvá naši práci dál. A v letošním roce chceme naše služby nadále zlepšovat. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem!!

Realizováno: leden 2018
stěhování 2+1, rodinný dům
vyklízení Praha
obalíme, smontujeme

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?