Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Rok plný novinek i celebrit

08. 02. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Firma Profigroup má za sebou další rok na trhu stěhování a vyklízení. A bilancování jasně ukázalo, že se jednalo o rok úspěšný.

Počet zakázek stoupl

V uplynulém roce se nám podařilo uskutečnit stovky zakázek na stěhování, vyklízení či dopravu. Povědomí o firmě Profigroup opět vzrostlo, o čemž svědčí nárůst zakázek a spokojených zákazníků oproti předcházejícím letům. Naši pracovníci získali spoustu cenných zkušeností, které budou moct využít k následující práci.

Máme lepší vybavení

Během roku se nám podařilo ustálit pracovní kolektiv, dovybavili jsme pracovníky stejnokrojem i nářadím, pořídili jsme nový vůz s unikátním systémem pro nakládání a rozšířili jsme naše služby o nákladní taxi.

S hvězdami showbyznysu

Kromě stěhování a vyklízení běžných domácností či firem jsme měli tu čest se setkat i s několika známými osobnostmi českého showbyznysu. Tyto zakázky prověřily naši aktuální kvalitu služeb, kdy na preciznost a pečlivost byl brán obzvlášť velký zřetel. Zároveň jsme prokázali, že během zakázek dbáme na velkou diskrétnost.

Už v červnu jsme přestěhovali jednu z hvězd známého českého rádia, během letních prázdnin jsme pak byli u stěhování prvoligového fotbalového trenéra a v závěru roku jsme uskutečnili přesun rodiny české pěvecké megastar.

Stále se posouváme

Každá nová zakázka posouvá naši práci dál. A v letošním roce chceme naše služby nadále zlepšovat. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem!!

Tagy
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?