Stěhování Beroun

U řeky Berounky jsme často. Stěhujeme byty, domy i firmy. Pomohli jsme do nových domovů už stovkám rodin a do nových prostor řadě zaměstnanců.

Stěhování Beroun

V Berouně stěhujeme často, přesto je pro nás každá zakázka velmi cenná. Stejně tomu bylo v případě zakázky od paní Aleny, která chtěla odstěhovat nábytek a pár krabic z bytu 2+1 z Berouna do Rokycan.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Berouně (nebo v Benešově, Kladně, Praze, Příbrami a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. U paní Aleny, které jsme stěhovali z Berouna byt 2+1 v 8. patře, jsme vše stihli za sedm hodin. "Vše proběhlo poměrně rychle a bez problémů. S kluky byla legrace a přesto nic nezanedbali. Jsou to opravdu profíci," řekla paní Alena.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

odstěhujeme vás z Prahy
stěhujeme knihy
auto na stěhování

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?