Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování bytu 2+1 po Praze

17. 03. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Pro manžele Sedláčkovy z Prahy jsme stěhovali byt 2+1 o velikosti 45m3 s částečnou likvidací ve sběrném dvoře. Nakládka byla v Praze 6 ve druhém patře bez výtahu a vykládka byla v Praze 4, byt o velikosti 1+1, 6. patro s nákladním výtahem.

Cenová nabídka na stěhování

Paní Sedláčková kontaktovala firmu PROFIGROUP přes poptávkový formulář na našich internetových stránkách. Po přečtení naším technikem jsme paní kontaktovali a upřesnili jsme si nějaké detaily. Paní jsme sdělili časový harmonogram stěhování, kolik bude potřeba pracovníků na stěhování a kolik je cena za tuto partu.

Odhad ceny a skutečná výsledná cena

Jelikož firma PROFIGROUP má velké zkušenosti se stěhováním bytů 2+1, kde se cena stěhování průměrně pohybuje okolo 4500 Kč s DPH, nemusíme dělat prohlídky na každý byt této velikosti. Tím se dokážeme dostat cenově ještě níže než konkurence. Odhad ceny se od skutečné ceny už moc neliší. Manželé Sedláčkovi dostali cenovou nabídku na 5500 Kč i s DPH, jejíž součástí byla i likvidace nepotřebného nábytku ve sběrném dvoře. Stěhování bytu prováděla parta v počtu dvou pracovníků s dodávkou o velikosti 24m3.

Co odstěhovat, co zlikvidovat?

Byt byl průměrně zařízený: lednice, jídelní stůl, dvě židle, obývací stěna, pohovka, šatní dvoukřídlá skříň, 30 ks krabic, 2x noční stolek, postel a pár drobností. K likvidaci byly staré koberce, křeslo a jednokřídlá stará skříň.

Vyjádření zákazníka ke stěhování

Paní Sedláčková: "Chci poděkovat zaměstnancům firmy PROFIGROUP za bezvadně odvedenou práci. Byli veselí a pozitivní. Bála jsem se, kdo přijede, ale mohu jenom doporučit. S přáním hezkého dne, Sedláčková.”

Rychlé stěhování

Stěhování proběhlo za 5,5 hodiny, vč. likvidace starého nábytku ve sběrném dvoře. Zákazník byl spokojen a bude nás doporučovat dál.

Pozn.: jméno zákazníka bylo změněno z důvodu zachování soukromí.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?