Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování domácnosti s firmou Profigroup z Prahy do Kladna

06. 10. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 5 minut

Stěhování domácnosti s firmou Profigroup: Z Prahy do Kladna

Pohled na stěhování ze strany zákazníka, který je zároveň redaktor v novinách a na celé referenci o stěhování je to ,,vidět" :-)

Stěhování je jednou z těch životních událostí, která může být zároveň vzrušující i stresující. Je to změna, nový začátek, ale také výzva, jak efektivně přemístit vše, co vám je drahé, z jednoho místa na druhé. Když jsem se rozhodl přestěhovat z Prahy do Kladna, věděl jsem, že potřebuji odborníky na své straně. A tím odborníkem byla firma Profigroup.

Proč Profigroup?

Volba padla na Profigroup z několika důvodů. Jejich renomé v oboru stěhování bylo nesporné a mnoho doporučení od přátel a rodiny mluvilo za vše. Ale co mě nejvíce přesvědčilo, byl jejich profesionální přístup již od prvního kontaktu.

Pražský start

Začalo to v bytě v Praze, kde se nacházela moje stávající domácnost. Byt byl vybaven výtahem, což bylo velkým plusem pro stěhování. Tři stěhováci od Profigroupu přijeli přesně včas s jednou nákladní dodávkou, připraveni začít s prací. Byli to profesionálové ve všem, co dělali. S koordinací a pečlivostí začali balit moje věci, zabezpečili nábytek a další věci tak, aby byly chráněny během dopravy.

Efektivita a týmová práce

Co mě uchvátilo, byla jejich týmová práce. Jeden stěhovák balil věci, druhý demontoval nábytek a třetí zase naložil věci do dodávky. Jejich koordinace a rychlost byly obdivuhodné. Za pár hodin byl můj celý byt v Praze vyprázdněný a vše bylo bezpečně uloženo v dodávce.

Výzva v Kladně

Po přejezdu do Kladna nás čekala větší výzva. Nový byt, kam jsme se stěhovali, neměl výtah. Ale stěhováci z Profigroupu byli připraveni i na tuto situaci. S pomocí speciálního vybavení a opět s obdivuhodnou týmovou prací začali vykládat věci z dodávky a nesli je po schodech do mého nového bytu.

Zde se ukázala pravá hodnota jejich profesionality. Nesli těžké kusy nábytku s grácií a opatrností, takže vše bylo v bezpečí a bez škrábanců. Věci byly nejen přeneseny, ale také umístěny tam, kde jsem je chtěl mít a nábytek byl znovu sestavený.

Závěr

Celá organizace stěhování z Prahy do Kladna byla díky Profigroupu hladká a bez stresu. Tři stěhováci a jedna nákladní dodávka zvládly úkol, který by byl pro mě sám téměř nemožný. Jejich odbornost, pečlivost a zkušenost byly vidět během celého stěhování.

Pokud se v budoucnu rozhodnu stěhovat znovu, nebudu váhat obrátit se na Profigroup. Jejich služby stojí za každou korunu a mohu je vřele doporučit každému, kdo chce mít své stěhování v rukou profesionálů.

Doplňkové služby Profigroupu

Kromě samotného stěhování nabídla firma Profigroup i řadu doplňkových služeb, které byly v mém případě neocenitelné. K nim patřilo balení věcí do speciálně navržených stěhovacích krabic, poskytnutí ochranných materiálů pro citlivé předměty a také možnost krátkodobého skladování věcí.

Jedním z největších plusů bylo, že firma nabídla i pojištění věcí během stěhování. Vědět, že vaše cennosti jsou kryté v případě nehody, přidává další vrstvu klidu a jistoty k celému stěhování.

Komunikace a transparentnost

Dalším kladem spolupráce s Profigroupem byla skvělá komunikace během celého procesu. Ve všech fázích stěhování jsem byl informován o tom, co se děje, jak postupují a kdy lze očekávat dokončení jednotlivých částí stěhování. Transparentnost a ochota odpovědět na všechny mé dotazy mě přesvědčily o tom, že jsem si vybral tu pravou firmu.

Stěhování s dětmi a domácími mazlíčky

Protože mám rodinu a několik domácích mazlíčků, bylo pro mě důležité, aby stěhování bylo co nejméně stresující pro ně. Tým Profigroupu byl velmi ohleduplný a snažil se minimalizovat stres pro všechny zúčastněné. To zahrnovalo například speciální manipulaci s dětskými hračkami a nábytkem tak, aby byly co nejdříve dostupné v novém domově.

Reflexe celého stěhování

Po dokončení stěhování jsem měl čas zreflektovat celý proces. Uvědomil jsem si, jak důležitá je volba správné stěhovací firmy. Když máte vedle sebe tým, který se stará o všechny detaily, můžete se soustředit na to nejdůležitější - začátek nové kapitoly vašeho života v novém domově.

Ve zkratce, spolupráce s firmou Profigroup byla pro mě zárukou kvality, profesionality a klidu. Vřele doporučuji všem, kdo stojí před výzvou stěhování.

DĚKUJEME ZA KRÁSNĚ NAPSANOU REFERENCI PANU MICHALOVI T. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?