Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Jaroslava Kmenty

16. 05. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování Jaroslava Kmenty  

Bezstarostné a profesionální přestěhování do nového bydlení 

Profigroup opět prokázal své kvality při stěhování významné osobnosti. Tentokrát se jednalo o českého novináře a spisovatele Jaroslava Kmentu, který se rozhodl využít naše služby pro bezstarostné a profesionální stěhování do nového bydlení. 

Při stěhování byla dobrá atmosféra 

Během celého stěhování jsme byli nadšeni přátelskou a pozitivní náladou pana Kmenty, která přinesla uvolněnou atmosféru. Naše zkušenosti a dokonalá spolupráce s ním nám umožnily zvládnout všechny úkoly rychle a profesionálně. Díky tomu jsme mohli zajistit bezpečné přemístění veškerého majetku na nové místo. 

Na Profigroup se můžete spolehnout 

Stěhování Jaroslava Kmenty bylo pro nás skvělou příležitostí opět dokázat, že jsme tým profesionálů, na které se můžete spolehnout, a že jsme schopni poskytnout nejvyšší kvalitu služeb pro jakéhokoli klienta. Jsme pyšní na to, že jsme mohli být součástí této výjimečné události a pomoci panu Kmentovi s bezstarostným přemístěním jeho majetku. 

Svoji knihu pro nás podepsal 

Na závěr stěhování nám pan Kmenta dal svoji knihu, kterou vlastnoručně podepsal. Chlapi od Profigroup byli velmi potěšeni, že jsme si získali dalšího spokojeného zákazníka. 

Děkujeme panu Kmentovi za spolupráci a přejeme mu mnoho štěstí a radosti v novém bydlení. 

Více o Jaroslav Kmenta 

Jaroslav Kmenta (původně Jaroslav Kment) je český novinář, spisovatel a publicista. Narodil se 26. dubna 1961 v Brně a vyrůstal v Uherském Hradišti. Studoval žurnalistiku na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. 

Kmenta se proslavil jako investigativní novinář, který se specializuje na odhalování korupce a kriminálních aktivit. Jeho kniha "Mafiáni" (1999) se stala bestsellerem a stala se předmětem diskuzí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Kniha pojednává o organizovaném zločinu a jeho vlivu na českou společnost. 

Kmenta je autorem dalších knih, včetně "Najednou zemřela" (2005), "Šlechta neznamená kvalita" (2007) a "Choroba s názvem Liga" (2012). Tyto knihy se také zabývají korupcí, mafií a kriminálními aktivitami, které jsou v České republice často skryté. 

Kmenta dále pracoval jako redaktor a publicista pro řadu časopisů a novin, včetně MF DNES, Respekt, Reflex a Týden. Také se podílel na televizních pořadech jako například "Reportéři ČT" a "Mafie v Praze" (2015). 

V roce 2016 se Kmenta stal terčem kontroverzního útoku, kdy byl při noční procházce na ulici napaden a těžce zraněn. Tento incident ukázal, jak nebezpečná může být práce investigativního novináře v České republice. 

Jaroslav Kmenta je stále aktivním spisovatelem a publicistou a jeho práce pomáhá odhalovat kriminální aktivity a korupci v České republice. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?