Stěhování klavíru

Máte doma klavír nebo pianino, které již nikdo nepoužívá? Zavolejte nám a starosti s jeho stěhováním a dopravou nechte na nás!

Stěhování klavíru

Doba, kdy jste se učili hrát na klavír vy nebo vaše ratolest je již pryč a nyní přišel čas dát klavír pryč. S příbuznými nebo kamarády tento nástroj, pokud jej chcete zachovat funkční, nepřestěhujete. Je totiž vyžadováno speciální zacházení, které umějí jen opravdoví odborníci.

Balíme, nosíme

Dle typu klavíru je navrhnut postup jeho stěhování. Klavír je vždy pečlivě obalen, aby se během stěhování nepoškrábal. Dle hmotnosti pianina nebo klavíru je určen počet pracovníků, kteří stěhování zajistí - od dvou až po šest pracovníků.

Klavír po schodech

Nejobtížnější pasáží stěhování klavíru či pianina je bezesporu jeho nesení po schodech. Zde jsou důležité velké zkušenosti, dobrá koordinace a hladká organizace. Je důležité si uvědomit, že klavír je opravdu těžkým břemenem a manipulace na schodišti není lehká.

Bezpečný převoz

Po umístění do nákladového prostoru je klavír pevně připevněn, aby se zabránilo jeho samovolnému pohybu. V případě nutnosti jsou ještě přidány další deky pro zmírnění následků nárazů. Řidiči mají za sebou tisíce najetých kilometrů a svou jízdu vždy přizpůsobí vezenému nákladu.

Dodání na místo

Na vykládce pochopitelně naši pracovníci odstěhují piáno až na určené místo v bytě. Pokud si to zákazník přeje, zbavíme klavír všech obalů, které následně odvezeme. Ceny stěhování klavírů jsou od 5000 Kč.

Buďte i vy naším dalším spokojeným zákazníkem!

stěhování klavíru
bezpečný převoz klavíru
zkušení stěhováci

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?