Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Lucerna

02. 01. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Je to ikonické místo české kultury. Lucerna. Právě do tohoto známého prostoru jsme v prosinci stěhovali pár kusů nábytku pro zahraničního zákazníka.

Stěhování Lucerna

V Praze stěhujeme velmi často, naše auta jsou v ulicích hlavního města k vidění každý den. Přesto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pro pana Michaela, který zajišťoval stěhování nábytku z Jinočan do pražské Lucerny.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Praze (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Panu Michaelovi jsme stěhovali část vybavení kanceláře z 1. patra do 2. sníženého patra. Vše jsme zvládli odstěhovat za necelých 5 hodin a i s obalovým materiálem zaplatil při využití party 2 pracovníků šest tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference pana Michaela: "Přesun věcí proběhl bez problémů. Stěhování bylo hotové za dopoledne. Žádné zbytečné průtahy nebo nečekané poplatky. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat přestěhovat, určitě využiji znovu firmu Profigroup."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?