Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování luxusního bytu

16. 10. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Zajistíme bezproblémové stěhování bytu v Praze i mimo Prahu. Jsme profesionálové na stěhování rodinných domů, luxusních bytů, zámků a dalších exkluzivních nemovitostí. Spojte síly s nejlepšími.

Stěhování luxusního bytu

V září 2020 jsme stěhovali luxusní byt z předměstí Prahy do centra Prahy. Byt 6+1 s přilehlou stodolou zařízenou jako posezení, jsme stěhovali v počtu dvanácti pracovníků a pěti aut. Stěhování trvalo celý den a zákazník byl s odvedenou prací spokojený.

"Chtěl bych touto cestou poděkovat pracovníkům firmy Profigroup stěhování za kvalitně a rychle odvedenou práci. Byl jsem se službami nadmíru spokojen. V dnešní době je skvělé mít takto ochotné a pracovité zaměstnance. Všem čtenářům vašich stránek určitě služby Profigroup doporučuji," napsal nám zákazník, jehož jméno samozřejmě neprozradíme.

Diskrétnost je totiž pro nás jednou z priorit. Od našich pracovníků se nikdo cizí během stěhování nic nedozví. A to nejen při stěhování luxusních bytů. Víme, že soukromí je pro každého velmi citlivou záležitostí a tak ctíme mlčenlivost na každé zakázce.

Stěhování Karla Gotta zůstalo utajeno přesně dle přání zákazníka.

Obalování a demontáž v ceně stěhování

U pána z této zakázky jsme postupovali běžným způsobem. Nevyskytly se žádné komplikace a vše proběhlo hladce. Náš šéf party si vše korigoval, a tak práce rychle ubíhaly. Každý kus nábytku byl pečlivě obalen v kvalitním obalovém materiálu, dekách a rozích.

Pro naše pracovníky se jednalo o další velmi cenné zkušenosti s prací v luxusním prostředí s drahým nábytkem. Znovu jsme si dokázali, že dokážeme uspokojit potřeby i té nejnáročnější klientely. Přesto jsme připraveni dál na sobě pracovat.

Stěhování luxusního bytu

Jsme připraveni realizovat i vaši zakázku. Neváhejte nás kontaktovat a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Stěhování luxusních bytů nebo klasických bytů 2+1 je pro nás každodenní záležitostí.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?